לנקות את הגוף מרעלים ועל הדרך להרזות בדרך טבעית

לנקות את הגוף מרעלים, ועל הדרך להרזות. ולהתחיל להרגיש יותר טוב, מבחינה פיזית ונפשית. הצמח המומלץ ביותר לניקוי מרעלים הוא הגדילן. מדובר צמח קוצני שגדל באזור המזרח התיכון, כולל בארצנו. 

הגדילן (קרוי גם Silymarin או Milk Thistle) שימש באופן מסורתי כתרופה להפרעות בכבד, אך יש לו יתרונות גם בטיפול בסוכרת, סרטן וחשיפה לחומרים כימיים רעילים. זוהי תמצית נוגדת החמצון מזרעי הגדילן (Silybum marianum) והוא חזק הרבה יותר מכל הזרעים או הצמחים הלא מעובדים. רבים מן היתרונות של הגדילן נעים סביב יכולתו לשמור ולשפר את תפקודו של הכבד - שהוא למעשה אחר האיברים הכי חשובים ומשפיעים בגוף האדם.

הגדילן המצוי
הגדילן המצוי

הכבד שלנו, שהצליח איכשהו לעקל את האלכוהול ששתינו בגיל 18, עדיין נשאר עם הצלקת. לכן, ניקוי הכבד פעם בכמה חודשים רק עשוי רק לעזור. במיוחד אם אתם שותים אלכוהול באופן תדיר, או צורכים כדורי מרשם אשר פוגעים בכבד.

מנקה מרעלים
מסייע בהרזיה
מאזן רמות סוכר בדם

מטפל בנזקי האלכוהול

הגדילן שימש לעתים קרובות לטיפול בכבד במצבים של סיבוך מאלכוהוליזם, כולל שחמת. צריכת יתר של אלכוהול או "תרופות" (כולל acetaminophen) פוגעת בתאי הכבד ופוגעת בתפקוד הכבד. בנוסף, השמנת יתר מגדילה את הסיכון של סטאטוזיס (כבד שומני), אשר יכול לפגוע ביכולתו של איבר זה לפרק כימיקלים. זיהומים כרוניים בכבד, כגון הפטיטיס, גם הם מפחיתים את תפקוד הכבד.

הגדילן מגן על הכבד על ידי הפחתת הדלקתיות, שיפור הייצור של גלוטתיון (נוגד חמצון), וממריץ את הייצור של תאים חדשים בכבד על ידי האצת חלבון סינתזה דנ"א.

בנוסף הגדילן יכול להפחית את ההשפעות הרעילות של חשיפה לחומרים כימיים, כנראה על ידי שיפור היכולת של הכבד לשבור את הכימיקלים האלה. עד כה, חוקרים מצאו כי הגדילן יכול להגן מפני פחמן, tetrachloride, טולואן וקסילן.

שמירה על משקל תקין

מחקר מקדים הראה כי גדילן עשוי לסייע בירידה במשקל ושמירה על משקל בריא. עכברים אשר הוזנו בדיאטה עתירת שומן, כדי לגרום להשמנת יתר, איבדו משקל לאחר נטילת תמצית שהופקה מהגדילן.

אולי יעניין אותך לקנות...

גדילן מצוי, Silymarin, חוזק כפול, (300 מ"ג, 100 כמוסות צמחיות), Now Foods

גדילן מצוי, Silymarin, חוזק כפול, (300 מ”ג, 100 כמוסות צמחיות), Now Foods

מוצר מומלץ! חוזק כפול תמצית גדילן מצוי  (Silymarin - Milk Thistle Extract) תומך בכבד (במצבי הרעלת אלכוהול, הנגאובר, דלקות ומחלות ... לקרוא עוד...

$24.48 $20.63הוסף לסל

מבצע

 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  2
  Shares

דעתך בעניין...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

נגישות