מכורים “תפסיקו לקחת דברים, הגוף שלכם צריך להסתדר לבד”

השאלה המפורסמת

כשמדברים על נושא הצמחים, תמיד יצוץ מישהו עם השאלה המפורסמת “אבל אתה אמור ללמוד להסתדר לבד, בלי לקחת דברים, הגוף שלך צריך להתמודד לבד”. אז צר לי לאכזב אתכם, מוסר ההשכל שלמדנו ממהלך ההיסטוריה הוא שלא ניתן להסתדר לבד, האגו כן רוצה לבד. אבל, אתה לא יכול בלי חמצן, אתה לא יכול בלי מים, לא יכול בלי אהבה. אנחנו יצורים שבעצם ההוויה שלהם, הם מכורים לסביבה.

בסביבה גדלים צמחים המכילים מרכיבים שהמוח האנושי מייצר. זאת אומרת אנחנו בנויים לתוך הטבע והטבע בנוי לתוכינו. אנחנו ניזונים מהסביבה, שמחזיקה אותנו וחייבים לבוא אתה במגע, בכדי להתנהל בהרמוניה. 

מכורים לעצם הוויתינו

אנחנו מכורים לטלוויזיה, לכדורגל, לאנשים, לאוכל. אבל זה נמצא במוסכמות החברה, גם אם היא סכיזופרנית. ולכן, הכל בסדר בהתמכרויות האלה. חשבתם על זה פעם, שאנשים למשל, לפעמים, מכורים לכדורסל, מאות אלפי אנשים מרותקים למסך לראות איך כדור, נזרק לתוך טבעת. לא יודע איך זה נשמע לכם, אבל לי זה נראה קצת סכיזופרני, קצת הרבה. וזו רק דוגמה אחת.

אני לא מתכוון שכולם צריכים לצרוך כל מיני תוספים וצמחים בלי סיבה. מה שאני אומר זה שאנשים צריכים להבין מה הגוף שלהם צריך. אף אדם אחר לא יודע יותר טוב ממך מה אתה צריך, אלא אם כן אתה לא מספיק מודע לנפש שלך, לצורכי הגוף שלך, לנשימה שלך, אז סביר להניח שאתה גם לא יודע מה אתה צריך. ואתה מסוכן לעצמך.

עד שהמדע יגלה, בינתיים, יצרכו “בטעות” משהו לא נכון

המדע עדיין לא גילה הרבה דברים. אולי עוד 20 שנה, למשל, הוא יגלה שיש דבר כזה מחסור ב- CBD במוח, שגורם לדיכאון. אז עד שהמדע יגלה את זה, הקורבנות הם אלה שמסתמכים עליו. האדם יודע יותר טוב מה חסר לו, המוח זועק לו. והוא צריך לעבור ביורוקרטיה מייסרת, ושנים של סבל, בגלל שהממסד מתערב בחופש הפרט, הבסיסי ביותר. – להתנסות בתודעה שלך.

Counterfeits danger (PRNewsFoto/CPhI SEA – UBM)

המון אנשים סובלים כיום, מפני שהמדע עדיין לא גילה משהו. לאינטואיציה יש משקל יותר גדול, אם נסתכל על העולם מנקודת מבט עירומה ללא כל ההנחות והדעות שאנחנו לובשים 

 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  1
  Share

דעתך בעניין...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

נגישות