מפגשים בין מימדיים בעזרת טכנולוגיה צמחית

החוקר והסופר גרהם הנקוק הציג את התזה שלו כי ישויות "על טבעיות" הם למעשה יצורים בין ממדים שבני האדם נתקלים בהם במהלך שינוי מצבי תודעה. היכולת לשנות צורה יוחסה לשניהם גם לעב"מים המודרניים, כמו גם לאֶלפים וישויות אחרות שדווחו עוד לפני מאות ואלפי שנים.

בערך לפני בין 35,000 עד 40,000 שנים, בני האדם עברו שינוי פתאומי, שבא לידי ביטוי בהופעתם של ציורי מערות וציורי סלע המעידים על כך, אמר גרהם וציין כי חלק מן התיאורים שלהם היו ציורים של משהו שבין אדם לבעל חיים. הוא סבור כי הם מייצגים ישויות על-טבעיות, ובאמצעות שינוי מצב תודעה (בעזרת כלים טבעיים במקרה הזה - בליעת צמח הלוצינוגני), בני האדם למדו מיומנויות מתקדמות בזכות המפגשים שלהם עם ישויות בין מימדיות אלה.

כיום בימינו, שאמאנים שחווים מפגשים כאלו, הם דבר שבשגרה. הם טוענים כי התחושה היא שהאנושות נמצאת בצומת דרכים - המערב איבד את הקשר עם עולם הרוח, ורבות מצרות העולם נובעות מכך. כחלק מהמחקר שלו, נסע גרהם לדרום אמריקה והתנסה בטקס שמאני שכלל שימוש בתערובת הצמחית האיוואסקה (Ayahuasca). במהלך פרק כזה הוא תיאר מפגש עם יצור זר, שנמצא במימד אחר שניתן להגיע אליו אך ורק במצב של שינוי תודעה בעזרת טכנולוגיה צמחית.

"טרנס מק'קנה לעג לכך, שאנשים מצפים שנשיא ארה"ב יעלה לשידור חי בטלוויזיה ויספר להם, שהחייזרים נחתו במקום לחפש אותם בעצמם. "לחפש  אות רדיו ממקור חייזרי זו כנראה דעה-קדומה תלוית תרבות, בדיוק כמו לתור בגלקסיה אחר מסעדה איטלקית טובה. אך זו הדרך שבה אנשים מניחים שהקשר עם החוצנים ייווצר." אומר מקנה. "החיים מתפתחים בצורות שונות כל כך של כימיה, טמפרטורה ולחץ, כך שלחפש אחר חיים חוצנים שישבו וינהלו איתך שיחה זה מסע הנידון לכישלון. הבעיה העיקרית בחיפוש אחר חוצנים היא בכלל לזהות אותם. הזמן היקומי הוא כל כך רחב והאסטרטגיות והסביבות האבולציוניות כל כך מגוונות, שהטריק הוא לדעת שבכלל נוצר מגע על חייזרים... אני מאמין שהמקום לחפש בו את החוצנים הוא במימד הפסיכולוגי." - עידו הרטוגזון, מעריב

גרהם הנקוק: אלפים, חייזרים, מלאכים ואיוואסקה

גרהם הנקוק – חוויות של מצבי תודעה שונים

graham-hancock-myherb
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
לא נמצאו פוסטים.

דעתך בעניין...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

נגישות