נאמר כי עין שלישית חסומה מובילה לבלבול, אי וודאות, ציניות, קנאה ופסימיות. דרך עין שלישית פתוחה ותוססת, המקור הגבוה ביותר לאנרגיה אתרית שעשויה להיכנס לחייך.

בעוד שהעיניים הפיזיות תופשות את העולם הגשמי, העין השלישית רואה את העולם האמיתי – שלם ואחיד עם קשר בלתי מתפשר לרוח. רשימת היתרונות והיכולות שהעין השלישית מביאה כוללת בהירות, ריכוז, נקודת מבט אובייקטיבית, אושר, אינטואיציה, החלטיות ותובנה. העין השלישית נקשרה לחלום צלול, השלכה אסטרלית, איכות שינה, דמיון משופר וצפייה בהילה.

כיצד מתרחשת הסתיידות?

הסתיידות בלוטת האצטרובל נפוצה אם לא משתמשים בעין השלישית או כתוצאה מתזונה עשירה בפלואוריד ובסידן. הסתיידות היא הצטברות של גבישי סידן פוספט באזורים שונים בגוף. תהליך זה מתרחש בגלל רעלים במוצרים יומיומיים, כמו פלואוריד, הורמונים ותוספים, סוכרים וממתיקים מלאכותיים. קרינה משימוש בטלפונים סלולריים ושדות חשמליים ומגנטיים עלולה להשפיע לרעה גם על בלוטת האצטרובל. כמה מתיאורטיקני קונספירציה סבורים כי קמפיינים תקשורתיים המוניים הדוגלים בשימוש בפלואוריד ובסידן מונעים על ידי תוכניות בקרה ממשלתיות.

\"\"

לחגוג את העין השלישית

לרוב בעלי החיים יש בלוטות איצטרובל, הגדולות לעתים קרובות מבלוטות האצטרובל של בני האדם, המניעות ידע אינסטינקטיבי. בעוד שבלוטת האצטרובל שלך עשויה להיות מוזנחת ומרוסנת, עדיין כדאי לחגוג שאכן יש לך בלוטת האצטרובל. התחל את תרגול ההפעלה שלך פשוט על ידי שליחת הכרת תודה לעינך השלישית על יכולותיך האינטואיטיביות המולדות והחיבור שלך לטבע.

  • הקדיש/י 10 דקות בכל יום להפעלה מודעת לעין השלישית באמצעות מדיטציה, שירה, נגינה, תפילה, ריקוד או יוגה.
  • אם ברצונך להעזר בצמחי מרפא / פטריות כדי לזרז את פתיחת העין השלישית, עשה זאת בזהירות ובאחריות, אך ורק תחת פיקוח והדרכה ע\”י שמאן מקומי מנוסה בדרום אמריקה, במדינה שבה זה חוקי (פרו, ברזיל למשל), שכן, מדובר בכלים מאוד חזקים שלפעמים עשויים לערער את הבריאות הנפשית במידה ונעשה שימוש לא אחראי.

מקורות:

https://www.gaia.com/article/how-to-awaken-your-third-eye