צ’אגה: פטרייה המספקת הגנה על ה-DNA ונחשבת לנוגדת החמצון החזקה בעולם

את הצ’אגה ניתן למצוא גדלה על עצי ליבנה בכל האזורים הקרים של חצי הכדור הצפוני, בעיקר סיביר, חלקים של סין, צפון אמריקה, צפון קוריאה. הפטרייה שימשה במשך מאות שנים את תרבויות המזרח ואת הילידים האמריקאים. בתרבויות אסיה, פטריות הצ’אגה נקראות “פטריות האלמוות”.

נוגדת החמצון החזקה בעולם

פטריית הצ’אגה מכילה כמויות אדירות של פיגמנט שחור טבעי המכונה מלנין, בעל רמות נוגדות חמצון גבוהות ביותר, בשל כמות פוליפנולים שהוא מכיל. למעשה, לצ’אגה יש את הציון הגבוה ביותר של ORAC (מדד של עצמת נוגדות חמצון) מבין כל שאר מזונות-העל.

פטריית צ'אגה
פטריית צ’אגה – הישר מהעץ לצלחת

הצ’אגה תומכת בשלמותם של כלי הדם

ומספק, תכונות מרגיעה בזמנים של גירוי. זה יכול להיות שימושי עבור אלה הסובלים מכאב, נוירופתיה, ואפילו סוכרת. היא מנרמלת את לחץ הדם ואת רמות הכולסטרול ומחקרים הראו כי החומצה הבטאולינית שנמצאת בצ’אגה מסוגלת לשבור כולסטרול LDL רע בדם .

פעילות אנטי – מיקרוביאלית

במחקר שבו נבדקו האפיון הכימי והפעילות הביולוגית של תמצית מפטריות צ’אגה. התוצאות הראו פעילות נוגדת חמצון ואנטי-מיקרוביאלית ברמה ייחודית.

הגנה מפני נזק ל- DNA

מחקרים הראו כי הצ’אגה יכולה להיות מועילה ביותר בהגנה על תאי ה- DNA מנזקיהם של הרדיקלים החופשיים. במשך מאות שנים מתרגלי רפואה סינית מסורתית, השתמשו בפטריית הצ’אגה עבור: בריאות כללית, אריכות ימים, יופי, וכמו כן, כתרופה עבור מצבים בריאותיים חמורים ביותר.

כיום, פטריות צ’אגה נפוצות בקרב חולי סרטן, יתר לחץ דם, זיהומים ויראליים, ותמיכה במערכת הלב וכלי הדם. הפטרייה מכילה כמויות גדולות של phytonutrients וסוכרים, אשר משפרים את תפקוד המערכת החיסונית ואת יכולתו של הגוף להגדיר הגנות ברמת התא. אף יש הטוענים כי פטריות צ’אגה יכולות לאזן את חילוף החומרים בגוף וכמו כן, לאזן את אנרגיית הצ’י.

הוספת אבקת פטריית צ’אגה לתפריט היומי שלך, עשויה לשפר את הרגשתך הכללית ולסייע לך לעבור את היום ביתר קלות 

פטריית צ'אגה (Inonotus obliquus): אבקת פטריית מרפא (56 גרם)

פטריית צ’אגה (Inonotus obliquus): אבקת פטריית מרפא (56 גרם)

$23.73 $19.15הוסף לסל

פטריות הצ'אגה בדרך כלל גדלות באקלים קר בחצי הצפוני של הכדור. נחשבת למזון-על וגם מקור טוב לבטא ו- D-Glucans, אשר מסייעים לשמור על המערכת החיסונית. היא גם תשפר רמות האנרגיה, בריאות הלב וכלי הדם, המעי ...
להמשיך לקרוא...
מבצע

אין בנאמר לעיל להוות תחליף לייעוץ או טיפול רפואי מוסמך.

 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  1
  Share

דעתך בעניין...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

נגישות