צמחי המרפא שיעזרו לכם לעבור את החורף

עונת ההצטננות והקור כבר כאן. אל תתנו לחיידקים לדפוק אותכם השנה! ואל תבזבזו הון על תרופות ללא מרשם שיכולים לגרום לתופעות לוואי חמורות ביותר.

לפניכם שלושה צמחי מרפא שבאמת עוזרים נגד הצטננות ושפעת.

אסטרגלוס

שורש האסטרגלוס

Astragalus membranaceus

השתמש בשורש האסטרגלוס כדי לתת למערכת החיסונית שלך חיזוק משמעותי. השורש הצהוב מכיל תרכובות הממריצות את המערכת החיסונית, מקדמות את יצירת הנוגדנים, מגדילות את ייצור תאי ה- T ומגבירות את אספקת תאי הדם הלבנים הנגועים בנגיף. ניתן לחתוך את השורש ולהוסיף אותו למרקים בזמן הבישול (אבל להוציא את החתיכות לפני ההגשה).  

   › תמצית אסטרגלוס לקניה (חיצוני 10% הנחה)

כורכומין

כורכומין, התכונה הבולטת ביותר בו היא האנטי דלקתיות, הוא כל כך חזק שהוא תואם את האפקטיביות של כמה תרופות אנטי דלקתיות. לכורכומין השפעה מיידית על המצב הדלקתי, ברמה המולקולרית. כורכום חוסם NF-kB, מולקולה שנוסעת לתוך גרעיני התאים ומפעילה גנים הקשורים לדלקת. העובדה העיקרית כאן היא כי כורכומין הוא חומר ביו-אקטיבי, הנלחם בדלקת ברמה המולקולרית. במספר מחקרים, העצמה שלו הושוותה לתרופות אנטי-דלקתיות הניתנות במרשם.

   › קפסולות כורכומין טהור. בקרוב כאן אצלנו.

רוזמרין רפואי

Rosmarinus Officinalis

ניחוחו הייחודי, הארומטי והטעם הרגיש שלו הופכים אותו למועדף במנות קולינריות רבות. הרוזמרין מכיל ויטמינים ומינרלים רבים, הוכח כי יש לו לא מעט השפעות חיוביות על הבריאות. אם ברצונכם להנות מיתרונותיו של הצמח, מומלץ להכין תה מחלקי הצמח. הרוזמרין הוא חבר של המשפחה מנטה. במשך מאות שנים רוזמרין נוצל למטרות טיפוליות ועד היום הוא מוכר בעולם כתרופה צמחית. רוזמרין הוא זמין לאורך כל השנה ויש לו עלים שנראים כמו מחט. תה רוזמרין מכיל נוגדי חמצון, מחטא את הלוע והגרון מחיידקים ווירוסים.

   › שמן רוזמרין לקניה (חיצוני; 10% הנחה)

שים לב! עלייך להיוועץ ברופא לפני שימוש בתוסף תזונה או צמחי מרפא, במיוחד אם את בהריון או צורך תרופות אחרות. המידע המופיע באתר אינו תחליף לחוות דעת רפואית מקצועית.

 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  2
  Shares
נגישות