צמחי מרפא

צמחי מרפא לפי מצב, אדפטוגנים, מזונות-על, תחליפים, תוספי תזונה ועוד...

למה לסמוך על הטבע?

  1. מה שטבעי: בנוי לגוף האדם

  2. מסורת של אלפי שנים שעברה מדור לדור

  3. מעט או ללא תופעות לוואי

 

מוצרים צמחיים, כגון תמציות צמחים, שמנים אתריים ותה צמחים, זמינים ללא הצורך בפגישה עם רופא, כדי לקבל מרשמים לפני הרכישה. קל יותר להשיג מוצרים צמחיים ולהימנע מעלויות טיפול נוסף. צמחי מרפא מסווגים כתוספי תזונה, ולכן הם יכולים להיות מיוצרים, נמכרים ומשווקים מבלי לעבור את אישור ה- FDA או משרד הבריאות.

אמנם זה עושה את זה קל יותר לרכוש ולהשתמש במוצרים אלה. אך חשוב גם להשתמש בצורה מועילה ולדעת מה לבחור, זה התפקיד שלנו כצרכנים לבחור בין המתחרים. הקפידו לקרוא את החומרים ואת התוויות בזהירות לפני השימוש בכל תוסף צמחי. על המוצר להיות מאומת ובדוק, וכדאי שיהיה 100 אחוז טהור. המוצרים שנספק לכם כאן ב- myHerb עברו את הבדיקות הקפדניות ביותר, למען הבטיחות של כולנו. 

גינקו בילובה צמח ממריץ המשמש כתחליף לקפה

גינקו בילובה צמח ממריץ המשמש כתחליף לקפה

גינקו בילובה הנו עץ, שנחשב לעתיק ביותר, מקורו בסין העתיקה, והוא יכול להגיע עד גיל 2,500. העלים והזרעים הם החלקים ...
להמשך קריאה

הידעת? כי 25% מתרופות המרשם ברחבי העולם הורכבו מצמחים? ברשימת התרופות החיוניות ביותר של ארגון הבריאות העולמי, מתוך 252 התרופות ברשימה, 11% מהן ממקור צמחי בלבד.

לצמחים יכולות ריפוי 

צמחי מרפא משמשים לטיפול במצבים כרוניים וחריפים ומחלות שונות, כולל בעיות בריאותיות מרכזיות כמו מחלות לב וכלי דם, בעיות בבלוטת הערמונית, דיכאון, דלקת ומערכת החיסון המוחלשת. צמחי מרפא משמשים ברחבי העולם לטיפול במצבים ומחלות, ומחקרים רבים מוכיחים את יעילותם. למעשה, מתוך 177 התרופות שאושרו ברחבי העולם לטיפול בסרטן, יותר מ -70% מבוססות על מוצרים טבעיים או חיקויים כימיים של מוצרים טבעיים.

צמחי מרפא, המכונים גם "רפואה בוטנית" או "Phytomedicine", המונח מתייחס לזרעים של צמחים, פירות יער, שורשים, עלים, או פרחים למטרות רפואיות. להרבליזם (Herbalism) יש מסורת ארוכה של שימוש מחוץ לרפואה קונבנציונלית. עניין שצובר תאוצה, בתקופה האחרונה הפך להיות נושא מרכזי בשיח הציבורי, יחד עם ההתקדמות במחקרים קליניים, מראים לנו את הערך של צמחי מרפא בטיפול ומניעת מחלות.

צמחי מרפא - MyHerb
תה צמחי עם תערובת צמחי מרפא ופרחים

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •