קפה פטריות מרפא, שדרוג הקפה עם מזונות-על, להוסיף ים של יתרונות לספל שלכם

פטריות – זה אולי לא הדבר הראשון שעולה לכם בראש, כאשר אתם מדמיינים את קפה הבוקר שלכם. אבל, בואו תשמעו רגע משהו. פטריות מרפא כמו: ריישי, צ’אגה וקורדיספס הם בעלי מגוון רחב של יתרונות תזונתיים חיוניים. וכדאי לשקול להוסיף אותם לשגרה היומית שלכם.

בתחילת המאה ה -21, הפטריות שימשו ביותר מ- 10 מתוך 20 התרופות הרווחיות ביותר, המשמשות ברפואה האנושית – כולל פניצילין. כיום, אלפי מחקרים נערכו על תכונות הריפוי שלהם  

הסיבה העיקרית שאנשים מתלהבים מקפה פטריות היא ההשפעה החיובית על הבריאות. בניגוד לקפה רגיל (אשר גם לו יש יתרונות בריאותיים), שעשוי מן הצמח האהוב Coffea Arabica. קפה עם תערובת פטריות הוא לא סתם קפה! זוהי “תערובת מרפא” בעלת ספקטרום רחב של יתרונות ייחודיים.

לקפה יש נטייה לרוקן את הגוף מאנרגיה, הוא אינו מזין ולכן, שתייתו עשויה רק להחמיר את הסטרס הנפשי והתשישות. שתיית כוס קפה בתוספת פטריות, על בסיס יומי, מזינה ומחייה את רמות האנרגיה.

קפה פטריות יכול להיות התשובה עבור אלה שרוצים ליהנות מספל מרענן של קפה חם מבלי להפוך לעצבני ורועד. זה יכול גם לשפר את המיקוד ואת הפרודוקטיביות. כמו כן, המרכיבים בפטריות עשויים לשפר את התפקוד הקוגניטיבי.

חוקרים גיבשו ראיות מבטיחות לכך, שנוגדי חמצון בפטריות צ’אגה יכולים לסייע בהורדת דלקות בגוף; בעוד שהפטריות של ריישי עשויות לשפר את בריאות הלב, על ידי הורדת רמות כולסטרול LDL. קורדיספס יכולה להעלות את רמות האנרגיה הטבעית ואת צריכת החמצן בשיעור של עד 15%.

שילוב של, אפילו כמויות קטנות של פטריות עשירות ומזינות לתוך השגרה היומית שלך, יכולים לעזור לך לנצל את היתרונות הבריאותיים המשמעותיים. שלא לדבר על כך שהם יכולים להתווסף כמעט לכל דיאטה – לא משנה אם אתה צמחוני או טבעוני.

זה המקום שבו קפה פטריות נכנס לפעולה

קפה מגיע עם היתרונות הבריאותיים משלו, וזה אחד המשקאות שאנשים צורכים באופן קבוע. עם זאת, שתיית קפה יכול להעמיס מאוד על בלוטות האדרנל שלנו ולהקשות על הבטן שלנו בשל רמת חומציות. אבל שילוב של קפה עם פטריות עשוי לעזור להקל על בעיות אלה.

השילוב הזה של מזונות-על פטריות וקפה אולי נשמע מוזר, אבל הוא טעים הרבה יותר טוב ממה שאתם מתארים לעצמכם. לא רק שהם יעזרו לכם להתעורר; הם ישפרו את המיקוד הנפשי, ישפרו את בריאות המוח ויתמכו בחסינות הכללית.

מתכון לקפה עם פטריות:

הוסיפו חצי כפית קורדיספס / צ’אגה / ריישי / מיקס פטריות, לתוך כוס קפה חם, וערבבו כהוגן.

מקורות: 

 • 3
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  3
  Shares

דעתך בעניין...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

נגישות