חברת Yield Growth Corp השלימה פיתוח ראשוני של פורמולת קפה פטריות, ותשיק קו חדש של תערובות קפה בתוספת פטריות דרך חברת הבת שלה Flourish Mushroom Labs Inc.

צוות הפיתוח של Yield Growth פועל לייצור מוצרים נוספים שיוסיפו לקטלוג הבסיס של החברה עם נוסחאות פטריות אכילות. באמצעות חברה הבת שלה, Flourish Mushroom Labs, היא מתכוונת להכניס את קטלוג הפטריות האכיל שלה לשוק. תחילה עם מרקים וקפה עם פטריות.

“קפה הפטריות” יכלול פטריות בר שונות כמו Lion’s Mane, Turkey Tail, ריישי, שיטאקה, צ’אגה וקורדיפס. חברת Yield Growth מתכננת להתחיל בבדיקת הקפה ברבעון הבא להשקתו בשוק במחצית הראשונה של 2020.

שוק המזון הפונקציונאלי העולמי צפוי להגיע ל -34.3 מיליארד דולר עד שנת 2024, צמיחה של 8.04% בתקופת התחזית (2019-2024), על פי דו”ח של מחקר ושווקים (“Research and Markets”).

הודעה לעיתונות של Fortune Business Insights ב- 21 באוקטובר 2019 תחת הכותרת “מדוע שוק הפטריות הפונקציונאליות מתפוצצת …” קובעת כי היא פרסמה דוח שמנבא כי שוק הפטריות הפונקציונאלי הגלובלי צפוי לצבור תאוצה מהגברת המודעות לגבי יתרונות בריאותיים של פטריות. על פי סיכום הדו\”ח, “ניתן להשתמש בפטריות פונקציונאליות בשל תכונותיהן התפקודיות בייצור מוצרי מזון, תרופות ומוצרי קוסמטיקה פונקציונליים. המוצר עשיר בנוגדי חמצון, ולכן יכול להעניק יתרונות לשיפור העור, לסייע לחיסון, לעיכול, לתפקוד ויכול לאזן את רמת האנרגיה. צפויה גדילה בצריכת תוספי תזונה כדי להישאר בריאים וללא מחלות צפוי להניע את הביקוש לפטריות פונקציונליות במהלך השנים החזויות. עיור מהיר, שינוי אורח חיים והגדלת הכנסה לנפש של אנשים צפוי לסייע בצמיחת שוק הפטריות העולמי בשנים הקרובות.”

פני ווייט, מנכ”ל Yield Growth, “אנו שמחים על ההתעניינות הצרכנית הגוברת בפטריות אכילות חוקיות ומתכוונים להשיק את מוצרי הקפה שלנו בקנדה ובארה\”ב בשנת 2020, תוך שימוש בכמה מערוצי ההפצה שפיתחנו למוצרי הקנאביס שלנו”. “מעבר לפטריות מרפא רגילות, אנו מעוניינים גם לחקור כיצד מצבי נפש פסיכדליים שנגרמו על ידי פטריות קסם עשויים להיות בעלי יתרונות טיפוליים.”

על פי הדיווח ב”ניו יורק טיימס “, ב- 4 בספטמבר 2019 הודיעה רפואת ג\’ונס הופקינס על השקת המרכז לחקר פסיכדליה ותודעה לחקר תרכובות כמו פסילוסיבין לטיפול במגוון בעיות בריאות הנפש, כולל אנורקסיה, התמכרות ודיכאון. המרכז הוא הראשון מסוגו במדינה, שהוקם עם התחייבויות של 17 מיליון דולר מתורמים וקרנות פרטיות עשירות. ב- CNBC אומרים כי המשקיעים מתחילים להמר בגדול על רפואה פסיכדלית כאשר ATAI מדעי החיים מסיימים סבב של 40 מיליון דולר במרץ 2019 לפי הערכת שווי של 240 מיליון דולר. השוק של מוצרי פטריות מרפא ופטריות פסיכדליות כאחד, מהווה הזדמנות מסיבית לחברות בריאות, ו- Yield Growth עומדת לקחת חלק בנתח הצומח במהירות.