יוטיובר בן 36, שמוצאו מבריטניה, אושפז בבית חולים לאחר שלטענתו שתה 12 משקאות אנרגיה ב-10 דקות. סרטון זה הועלה ליוטיוב עם הכותרת, “אדם שתה 12 משקאות אנרגיה ב-10 דקות. זה מה שקרה לאיברים שלו”.

בסרטון ניתן לראות את ד”ר ברנרד הסו מדבר על המצב. הסרטון מציג את האיש כשמנמן, בן 36. הוא גם מציג את האיש כמי שנאבק מבחינה חברתית לאורך חייו. בהתייחסו למטופל כ- “JS”, הרופא טוען כי הוא התלונן על רפרוף לב וכאבי גב לאחר שתיית משקאות האנרגיה. הוא אמר, “מיד לאחר ששתה את כל 12 משקאות האנרגיה, JS לא הרגיש טוב.”

בהמשך הסרטון, הרופא טוען כי הגיימר לא היה מסוגל לאכול או לשתות דבר במשך מספר שעות. כמו כן, הוא עיכב את פנייתו לטיפול רפואי. ההתרשלות גרמה להופעת דלקת לבלב חריפה. הביטו:

ד”ר Hsu הוא רוקח קליני שמנהל גם ערוץ יוטיוב בשם Chubbyemu. לערוץ למעלה מ-2.68 מיליון מנויים. הערוץ שלו ידוע בסרטונים רפואיים חינוכיים שהם מדי פעם סיפורים אמיתיים שהוא או עמיתיו ראו או שמעו עליהם.

“הדבר העיקרי שלמדתי מהסרטונים של צ’ובימו הוא שברגע שאתה מתאשפז, מכל סיבה שהיא, לא משנה כמה אתה מתבייש, ספר תמיד את כל מה שקרה לרופאים”, הגיב משתמש ביוטיוב. אדם אחר כתב, “כשהוא מקפיד להגיד “החלמה” במקום “החלמה מלאה” זה קצת שובר את הלב שלי. אנשים יכולים להשאיר את עצמם פגומים לצמיתות בגלל בחירות טיפשיות כמו זו”.