חיפוש
Close this search box.

אודות

myHerb הוא אתר אינטרנט המוקדש לספק מידע על צמחי מרפא, פטריות ומוצרי בריאות טבעיים אחרים. אנו מאמינים שלכולם צריכה להיות גישה למידע על התרופות הטבעיות הללו, ולכן אנו מציעים את התוכן שלנו בחינם. 

החזון שלנו הוא לעזור לאנשים לשפר את בריאותם ורווחתם באמצעות הכרת עולם הטבע והחשיבות שבשמירה על איכות הסביבה. אנו עושים זאת על ידי מתן מידע רב למבקרים על איכות הסביבה, צמחים ופטריות מרפא, חדשות וטכנולוגיה בתחום האקולוגיה והחקלאות.

אנחנו מתמקדים בשילוב AI עם פתרונות ברי קיימא ופיתוח אפליקציות יעודיות. האתר שלנו כולל: תוכן ובלוג, שירותים וכלים שימושיים, מפות וניווט, קופונים בלעדיים עבור iHerb ועוד… המשיכו לקרוא כדי לגלות.

הבלוג: הבלוג שלנו מכסה מגוון רחב של נושאים הקשורים לצמחי מרפא ופטריות, כולל יתרונות בריאותיים, שימוש מסורתי, היסטוריה וכו’ הבלוג מחולק לקטגוריות כל אחד והנושא המועדף שלו. 
מאגר הצמחים והפטריות: מאגר המידע שלנו מספק מידע מפורט על עשרות צמחי מרפא ופטריות שונים, כולל שמותיהם המדעיים, שמות נפוצים, יתרונות בריאותיים, מרכיבים פעילים, השפעה והוראות שימוש.
עדכון חדשות RSS: אנו מציעים עדכון חדשות RSS המספק את החדשות והעדכונים המקומיים העדכניים על צמחים, טבע, איכות הסביבה, כולל פרסומי המשרד להגנת הסביבה. 
מפות וניווט: המפות וכלי הניווט שלנו עוזרים לך למצוא פארקים, יערות ואזורי טבע אחרים שבהם תוכל ליהנות מהחוץ ולהתחבר לטבע.

אנו מציעים גם מגוון משאבים אחרים שיכולים לעזור לכם לשפר את הבריאות והרווחה הכללית שלכם, כגון:

קופונים בלעדיים עבור iHerb: אנו מציעים למבקרים שלנו קופונים בלעדיים של iHerb שיכולים לחסוך להם כסף על הרכישות שלהם.

אנו מעדכנים באופן קבוע את דף הקופונים שלנו בהצעות חדשות, אז הקפידו לבדוק שוב לעתים קרובות.

מדריך לקיימות: אנו מספקים מידע כיצד להפחית את ההשפעה הסביבתית שלך בעת רכישת מוצרי בריאות טבעיים.

אנו מחויבים לקיימות, ואנו מאמינים שלכל אחד תהיה גישה למידע על איך לחיות אורח חיים בר-קיימא יותר. לכן יצרנו מדריך קיימות באתר האינטרנט שלנו. המדריך שלנו מספק מידע על מגוון נושאים הקשורים לקיימות, כולל:

  • איך להפחית את ההשפעה הסביבתית שלך
  • איך לחיות אורח חיים ידידותי יותר לסביבה
  • איך לתמוך בעסקים ברי קיימא

שילוב AI

אנו עובדים כעת על שילוב טכנולוגיית AI באתר האינטרנט שלנו כדי לספק למבקרים שלנו חוויה אישית ואינפורמטיבית יותר.

אנו מקווים שהאתר שלנו יעזור לכם ללמוד עוד על צמחים ופטריות, הטבע ולהעלות את המודעות שבחשיבות של השמירה על הסביבה. אני מקווה שהאתר יהווה השראה עבורכם ויעורר בכם רצון לנקוט בצעדים לשיפור הבריאות והרווחה שלכם.

אנו נרגשים להכריז שאנו עובדים על שילוב טכנולוגיית AI באתר האינטרנט שלנו. אנו משתמשים במנוע החיפוש AI החדש של Google Cloud כדי לפתח חוויה מותאמת אישית ומועילה יותר עבור המבקרים שלנו.

מנוע החיפוש שלנו בינה מלאכותית יוכל ללמוד מהתנהגות הגלישה של המבקרים שלנו ולהמליץ על מוצרים ותוכן הרלוונטיים לצרכים האישיים שלהם. אנו מאמינים שהשילוב הזה יעזור למבקרים שלנו להפיק את המרב מהאתר שלנו ולשפר את בריאותם ורווחתם.

myAIHerb צ’אט בוט: myAIHerb הצ’אט בוט שלנו יכול לענות על שאלותיכם לגבי צמחי מרפא ומוצרי צמחים, והוא יכול גם להמליץ על מוצרים שמתאימים לצרכים האישיים שלכם.

בלוג myHerb

הבלוג שלנו הוא מקום מצוין ללמוד עוד על צמחי מרפא ופטריות וכמו כן להכיר את עולם הטבע ולגלות תוכן מרתק ובלעדי שלא תמצאו באף מקום אחר. אנו מכסים מגוון רחב של נושאים, כולל:

יתרונות בריאותיים: למד על היתרונות הבריאותיים הרבים שעשבי תיבול ופטריות יכולים להציע.

מתכונים (בקרוב): מצאו מתכונים למנות טעימות ובריאות המשלבות צמחי מרפא ופטריות.

טיפים לשימוש: קבלו טיפים כיצד להשתמש בצמחי מרפא ופטריות בצורה בטוחה ויעילה.

חקלאות, טכנולוגיה ואדריכלות ירוקה: בבלוג תוכלו למצוא תוכל ותמונות מרהיבות מרחבי העולם.

חידושים, טרנדים ו- AI: אנחנו עוקבים אחר הנושאים המדוברים ביותר ומדברים בבלוג שלנו על תחום הבינה המלאכותית בהקשר לטבע ותחום צמחי המרפא.

מאגר צמחי ופטריות

מאגר הצמחים והפטריות שלנו הוא משאב מקיף למידע על עשרות צמחי מרפא ופטריות שונים. ניתן למצוא מידע על השמות המדעיים שלהם, שמות נפוצים, יתרונות בריאותיים והוראות שימוש.

חדשות קיימות RSS בזמן אמת

ערוץ החדשות שלנו RSS מרכז את החדשות והעדכונים האחרונים על נושא איכות הסביבה בארץ. זוהי דרך מצוינת להתעדכן במחקרים ובפיתוחים האחרונים בתחום רפואת הצמחים, בטכנולוגיה, חינוך, כלכלה, ופרסומי המשרד להגנת הסביבה.

מפות וניווט

המפות וכלי הניווט שלנו עוזרים לך למצוא פארקים, יערות ואזורי טבע אחרים שבהם תוכל ליהנות מהחוץ ולהתחבר לטבע. זוהי דרך מצוינת לקבל קצת אוויר צח ולעשות פעילות גופנית – לחוות את היתרונות המרפאים של הטבע.

סדר, דיוק ואמינות

בנוסף לאמור לעיל, אנו גם מחויבים לספק למבקרים שלנו חוויה חיובית ואינפורמטיבית. לכן אנו שואפים ליצור אתר אינטרנט שהוא:

מאורגן היטב וקל לניווט: אנחנו רוצים שהמבקרים שלנו יוכלו למצוא את המידע שהם צריכים במהירות ובקלות.

עדכני ואינפורמטיבי: אנו מעדכנים באופן קבוע את התוכן שלנו כדי להבטיח שלמבקרים שלנו תהיה גישה למידע העדכני ביותר על צמחי מרפא ומוצרי צמחים.

מדויק ואמין: אנו מפרסמים רק תוכן מדויק ואמין.

מותאם אישית ומועיל: אנחנו רוצים שהמבקרים שלנו ירגישו שהם חלק מקהילה. אנו מעודדים את המבקרים שלנו להשאיר תגובות ולשאול שאלות.

אנו מקווים שתבקרו באתר שלנו לעתים קרובות ותנצלו את כל המשאבים שיש לנו להציע. אנו מחויבים לעזור לכם לשפר את הבריאות והרווחה שלכם, ואנו מאמינים שצמחי מרפא ומוצרי צמחים יכולים למלא תפקיד חשוב בהשגת מטרה זו.

כיום, עברו לתחומים נוספים מעבר לתוספי תזונה, צמחי מרפא וכו’.

שירותים, כלים ומדריכים

אנחנו מפעילים שירותי עזר בין השאר שירות איתור פארקים ברחבי הארץ.

חסכון ברכישת תוספי תזונה:

מאגר קופוני הנחה בלעדיים למימוש ב- iHerb. אנו שמים דגש על מחירים נוחים, קופונים ומבצעים לחברים – איכות ויחס טוב ומכל הלב, בכל בקשה, שאלה או בעיה של לקוח המעוניין לממש את אחד הקופונים או המבצעים שלנו עבור רכישה ב- iHerb.

שיתוף פעולה והשקעה: אנחנו חותרים כלפי שיתופי פעולה במרחב הדיגיטלי והרחבת האפשרויות וההשפעה החיונית בתחום איכות הסביבה ו- AI. אנחנו זקוקים לספונסר, או משקיעים כדי לממש את הצרכים הנדרשים למימוש החזון שלנו להשפיע על העולם כולו.

יחס וגישה: אנחנו דוגלים ביחס אנושי, כנות וגישה נעימה כלפי כל אדם באשר הוא – במלוא הכבוד והרצינות.

תוכן בלעדי: הבלוג שלנו מכיל תכנים רבים בנושאים מגוונים כמו צמחי מרפא, איכות הסביבה, טכנולוגיה ירוקה ותכנים מרתקים וייחודיים שלא תמצאו באף מקום אחר.

אנו פועלים מתוך הצורך להעלות את המודעות לשמירה על איכות הסביבה. ירוק יותר וידידותי יותר לנו ולסביבה. לכן אנחנו משתדלים לרכז ולפרסם תכנים הקשורים לאיכות הסביבה בין השאר מאגר חברות שעומדות בסטנדרטים ירוקים.

הבלוג שלנו עשוי להכיל תוכן שיווקי (במסגרת תכנית שותפות), בנוסף לתכני הבלוג הסטנדרטיים. 

שתהיה לכם גלישה מהנה אנשים יקרים.

באהבה והערכה רבה,
אהרון לוין – מייסד ומנכ”ל.
 

תוכלו לפנות אלי באופן אישי בכתובת האימייל: כאן.

גדלים ביחד אתכם

חותרים לעולם ירוק יותר

אנחנו במייהרב מעוניינים להשפיע על העולם לטובה בכך שאנחנו מפרסמים תוכן על איכות הסביבה, נותנים במה לחברות שפועלות בדרכים ברי קיימא ומתוך דאגה לסביבה.

Click to access the login or register cheese
Scroll to Top

האתר משתמש ב- Cookies כדי לשפר את חווית הגלישה שלך. יש לקרוא ולאשר את תנאי השימוש וכתב הויתור.

הע”י לחיצה על “אני מסכים” אתם מאשרים כי קראתם ואתם מסכימים לתנאי השימוש וכתב הויתור. המשך הגלישה באתר והשימוש בעוגיות מהווה את הסכמתכם. אם אינכם קראתם ואינכם מאשרים את תנאי השימוש וכתב הויתור עליכם לצאת מן האתר.

ברוכים הבאים

myHerb Newsletter

אנו ממליצים לכם להצטרף לניוזלטר שלנו, לקבלת עדכונים חמים ובלעדיים היישר לתיבת האימייל שלכם.

*אנחנו מתנגדים לספאם.
*באפשרותכם לבטל את ההרשמה בכל עת.
דילוג לתוכן