מי אנחנו

myHerb ישראל

myHerb (מייהרב) הוקם במטרה לספק לכם מגוון צמחי מרפא, מוצרי תה, תוספי תזונה ומוצרי בוטניקה אחרים, באיכות גבוהה ובמחירים נוחים - זמינים אונליין לקנייה בארץ.

אנו פועלים גם במסגרת בלוג חופשי, המספק תכנים בנושא טבע, חירות האדם, שמאניזם, גלריות אמנותיות, מאגר מידע על צמחי ופטריות מרפא, כולל המלצות על מוצרים חמים, חוות דעת ועוד.

אמינות

מייהרב מחוייבים ליחס הוגן, שקיפות ואמינות כלפי הלקוח

הזמנות אונליין 24/7

החנות האינטרנטית שלנו פועל עשרים וארבע שעות ביממה. הזמינו מתי שנוח לכם

שאלות ותשובות

אריזה ומשלוח: שאלות ותשובות בנוגע להזמנתכם

החזון שלנו

מטרתנו להגדיל את המודעות ליתרונות שבשימוש בצמחי מרפא טבעיים. בשנים האחרונות אנו עדים להתרחבות ענף הרפואה הטבעית בעולם, עם מחקרים רבים וחדשים, המוכיחים כי הצמחים יכולים לעזור לנו יותר ממה שחשבנו.

אנו מאמינים שיחס טוב, יושר וכנות, יחד עם מחירים הוגנים כלפי הלקוחות, הם חובה מוסרית וערך בסיסי לחוויית קניה מהנה. שוק צמחי המרפא בארץ לוקה בחסר של איכות, מחירים הוגנים וגישה.

הרבה סטיגמות מסתובבות סביב נושא זה "צמחים זה לאנשים מוזרים", כמו כן אינטרסנטים שונים שדואגים לשוק התרופות הפרמצבטיות. מטרתנו להקל על היכולת לנסות צמחי מרפא ופטריות, מבלי להתרושש.

תנאי ייצור נאותים

המוצרים הבוטניים שלנו כמו צמחי מרפא, פטריות ותערובות התה מיובאים מארה"ב. תהליך הייצור מתבצע בארה"ב, במתקן ייצור מוסמך ע"י ה- FDA (משרד הבריאות האמריקאי) ובעל תקן GMP.

מען למכתבים:
דרום - אנפה 4/1, ערד 
מיקוד: 8907429

אתר אינטרנט: myHerb.co.il
אימייל: info@myherb.co.il

נגישות