Canva, פלטפורמת עיצוב גרפי אונליין פופולרית, הכירה בחשיבות הקיימות ונקטה בצעדים לצמצום השפעתה הסביבתית. להלן כמה משיטות הקיימות והיעדים שבהם התמקדה חברת Canva

“אנו גאים במה שהשגנו ונרגשים מהמטרות הגדולות שלפנינו”. אמרו בחברה. בשנת 2021 חברת Canva הפכה באופן רשמי לניטרלית בפליטת פחמן והשיגה 90%+ ירידה בפליטות משירותי הענן שלה. הפעילות של החברה באוסטרליה מופעלת על ידי אנרגיה מתחדשת בלבד. הפעילות האזורית שלהם בפיליפינים, סין, ארה”ב ואירופה אמורה לפעול על אנרגיה מתחדשת בעתיד הקרוב.

תוכנת העיצוב Canva; לעצב אונליין למתחיל ולמקצוען

Canva היא פלטפורמת עיצוב גרפי פופולרית המאפשרת למשתמשים ליצור מגוון רחב של תוכן ויזואלי בקלות ובמהירות. היא מספקת ממשק ידידותי למשתמש עם פונקציונליות של גרירה ושחרור, מה שהופך אותה לנגישה עבור אנשי מקצוע ולמעצבים לא מקצועיים כאחד.

Canva מציעה ספרייה עצומה של תבניות, מלאי תמונות איכותיות, איורים ואלמנטים עיצוביים כדי לעזור למשתמשים ליצור עיצובים מדהימים למטרות שונות כגון גרפיקה של מדיה חברתית, מצגות, פוסטרים, פליירים ועוד. בנוסף לכך, החברה מספקת אפשרות של תכונות לשיתוף פעולה (Canva לצוותים), מה שמאפשר לצוותים לעבוד יחד על פרויקטים עיצוביים. Canva צברה פופולריות בזכות כלי העיצוב האינטואיטיביים, משאבי העיצוב הנרחבים והחוויה הידידותית למשתמש.

בואו ונעיף מבט על הפעולות והמטרות ש- Canva מקדמת במישור הקיימות והתמיכה בסביבה:

אתם מדפיסים, ב- Canva שותלים

עבור כל הזמנת הדפסה המבוצעת עם Canva, הם שותלים עץ – זהו רעיון פשוט עם השפעה משמעותית.

איך זה עובד?

בכל פעם שתדפיסו עם Canva, ההזמנה שלכם תשחרר עץ לנטיעה באחד מ-18 המיקומים שלהם, ב-11 מדינות. העץ שלכם מוצא בית. (RRG), ארגון יערות מוסמך, מוצא את אתר השתילה המושלם עבור העץ שלכם כדי לתמוך במגוון הביולוגי ולקדם שיקום סביבתי עבור חיות בר.

ב- Canva שותלים עץ על כל הדפסה שאתם מזמינים דרכם.
ב- Canva שותלים עץ על כל הדפסה שאתם מזמינים דרכם.

“הקהילות המקומיות והחקלאים שלנו שותלים את העץ שלכם, ומחזירים את החיוניות לנוף כדי לקדם חקלאות ברת קיימא יותר.”

Canva נמצאת במשימה “לרפא את כדור הארץ” כדברם, באמצעות שיקום קרקעות מזוהמות המספקות משאבים קריטיים לקהילות מרוחקות וחיות בר. על ידי שתילה והגנה על עצים (עד כה נשתלו כ- 4 מיליון עצים), ב- Canva משפרים את המגוון הביולוגי ומקדמים הגנה על בתי הגידול. תוך יצירת הזדמנויות בחקלאות וביערות, בעיקר עבור חקלאים קטנים למען חקלאות ברת קיימא יותר.

להלן כמה משיטות הקיימות והיעדים שבהם התמקדה Canva לאחרונה

  1. ניטרליות פחמנית: Canva התחייבה להפוך לניטרלית בפליטות פחמן עד סוף שנת 2020. כדי להשיג זאת, הם מדדו וקיזזו את פליטת הפחמן שלהם באמצעות השקעות בפרויקטים של אנרגיה מתחדשת, שימור יערות ותוכניות קיזוז אחרות.
  2. אנרגיה מתחדשת: Canva עברה באופן פעיל למקורות אנרגיה מתחדשים עבור פעילותה. הם התקינו פאנלים סולאריים על גגות המשרדים שלהם להפקת אנרגיה נקייה.
  3. הפחתת פסולת: Canva מעודדת מיחזור וצמצום הפסולת במשרדיה. הם מספקים מתקני מחזור ומקדמים נוהלי ניהול פסולת אחראיים בקרב עובדיהם.
  4. עיצוב בר קיימא: Canva מקדמת עקרונות עיצוב בר קיימא למשתמשים שלה, ומעודדת אותם ליצור תוכן בעל מודעות סביבתית. הם מציעים תבניות ומשאבים ידידותיים לסביבה כדי להוות השראה לשיטות עיצוב ברות קיימא.
  5. מעורבות עובדים: Canva משתפת את עובדיה ביוזמות קיימות באמצעות חינוך, קמפיינים למודעות ואירועים. הם מעודדים עובדים להשתתף בתוכניות ויוזמות סביבתיות הן בתוך החברה ומחוצה לה.
  6. שותפויות ברות קיימא: Canva משתפת פעולה עם ארגונים ושותפים החולקים את ערכי הקיימות שלהם. הם שואפים לעבוד עם ספקים ונותני שירותים שמתעדפים קיימות ובעלי שיטות עבודה ברות קיימא.

ל-Canva חשוב להיות שקופים בגישה שלהם לקיזוז פחמן. ישנם שני סוגים עיקריים של קיזוז פחמן:

1. פרויקטי הימנעות/צמצום: הפחתת פליטות ממקורות שוטפים. למשל על ידי מימון ויישום של טכנולוגיות בעלי פליטת פחמן נמוכות יותר, כגון אנרגיה מתחדשת.
2. פרויקטים של סילוק: הוצאת CO2 מהאטמוספרה, לרבות באמצעות קיבוע (פחמן) על בסיס טבעי, כגון פרויקטים של ייעור מחדש.

בחברה ממשיכים להתמקד בקיזוז פחמן, לפעולות של הסרה ובעתיד הם מתכננים לבנות פרויקטים משלהם למטרות חידוש סביבתי וניהול חקלאי מתקדם.

תבניות של קיימות

“הכוח שלנו הוא להעצים את העולם באמצעות עיצוב.” – מתוך Canva

ב- Canva יצרו ספרייה עצומה של תבניות בנושא פעולות אקלימיות, שצומחות ללא הרף. בשנת 2021, התבניות שלהם ליום כדור הארץ הורדו 3.1 מיליון פעמים. מתעניינים בעיצוב? נסו את Canva עוד היום בחינם, ושקלו לשדרג ל- Canva Pro שתפתח עבורכם מגוון רחב של אפשרויות, כלים, תמונות ומדיה איכותיים. כולל אפשרויות כמו הסרת רקע וכלים חיוניים, שיעזרו לכם להביע את עצמכם בצורה המיטבית ביותר דרך עיצוב ואמנות – מכל הסוגים.

כמו כן, Canva Pro מכילה כלים שמתאימים לעסקים, סטארט-אפים או קבוצות שמעוניינים לעבוד בצוות. Canva Pro מציעה כלים כמו ניהול מותג, תבניות צוות, ניהול תוכן, בקרת מותג, פרודוקטיביות, אינטגרציות, SSO ואבטחה וכלים נוספים, שיסייעו לשתף עבודות וליצור סביבת עבודה, שמתאימה לניהול יעיל ובקרה של עבודות עיצוב בצוותים.

הזמינו הדפסה דרך Canva

על כל הדפסה חברת Canva מתחייבת לשתול עץ, כחלק מפרויקט תוכנית הקיימות שלה.

נסו את Canva Pro

Canva Pro מציעה כלים כמו ניהול מותג, תבניות צוות, ניהול תוכן, בקרת מותג, פרודוקטיביות, אינטגרציות, אבטחה ועוד.

נסו את Canva לצוותים

Canva לצוותים מאפשרת לצוותים לעבוד יחד על פרויקטים עיצוביים. בעזרת כלים מתקדמים בנוחיות.