myHerb

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
מדריך: כל הדרכים להרוויח כסף ב- iHerb

מדריך: כל הדרכים להרוויח כסף ב- iHerb

מדריך: כל הדרכים להרוויח כסף ב- iHerb

iHerb מאפשרת לכם להרוויח כסף או קרדיט באפשרויות רבות ומגוונות, הן ללקוחות פרטיים והן לאנשים שמעוניינים להקים עסק. אלו הן הדרכים הכי טובות להרוויח כסף בעזרת iHerb.

1. יצירת תוכנית שותפות (Affiliate)

הדרך הכי טובה להרוויח מ- iHerb היא ליצור תוכנית שותפות (Affiliate) עם iHerb, מה שיתן לכם גישה למערכת איתה תוכלו לגשת לפרסומות, קופונים ומדיה שתקבלו מ- iHerb למטרת פרסום. על מנת להתקבל לתוכנית עליכם להחזיק באתר אינטרנט, להיות משפיענים. לאחר מכן להגיש בקשה דרך האתר ולהמתין לתשובה.

למה כדאי ליצור תוכנית שותפות (Affiliate) עם iHerb?

  1. תעריפי עמלות תחרותיים: עמלה בסיסית של 5% על כל ההפניות שאתם מבצעים.
  2. הקמעונאית העולמית המובילה לתוספי תזונה: iHerb מספקת מוצרי בריאות ואיכות חיים ליותר מ-185 מדינות עם אחד משיעורי ההמרה הגבוהים ביותר בתעשייה. האתר תומך ב-16 שפות, 86 מטבעות ו-38 אפשרויות תשלום. למידע נוסף על iHerb.
  3. מגוון רחב של מוצרים: “אנו מציעים למעלה מ-30,000 תוספי תזונה, תזונת ספורט, מוצרי מכולת, אמבט ויופי, מוצרי תינוקות ועוד מאותם מותגים נחשבים שנמצאים בחנויות גדולות בארה”ב.”
  4. כלים להצלחה: קבלו גישה לדוחות מפורטים, מעקב מתקדם, קופונים, נכסי פרסומות יצירתיות וקבלו עדכונים שבועיים לקידום מכירות.

מה דרוש כדי להיות שותף (Affiliate) עם iHerb?

הדרישות להצטרפות: iHerb משתפת פעולה עם מפרסמים / מוציאים לאור כגון אתרי קופונים, אתרי נאמנות, אתרי תוכן, אתרי השוואת מחירים וכו’. נדרשת נוכחות דיגיטלית שתאפשר להשתמש במעקב אחר הקישורים. הבקשה שלכם תהיה נתונה לבדיקה, ו- iHerb שומרים לעצמם את הזכות לסרב לבקשות שאינן עומדות בסטנדרטים שלהם.

2. לכתוב ביקורות על מוצרים שרכשתם

הדרך הכי חדשה להרוויח מ- iHerb היא לכתוב ביקורות על מוצרים שרכשתם ולקבל 1$ על כל ביקורת (נכון ל- 17 בינואר 2023).

3. להרוויח ע”י רישום לאתר iHerb (ליצור חשבון)

הדרך הכי פופולרית להרוויח בעזרת iHerb היא על ידי שיתוף לינקים עם הקוד שקיבלתם כאשר נרשמתם. במסגרת “תוכנית התגמולים”, כל אדם שנרשם ל- iHerb מקבל קוד ייחודי לו, איתו הוא יכול לשתף מוצרים, ולא רק – בעזרת הכפתור העליון, המסומן באייקון של שיתוף שנמצא באתר של iHerb. הכפתור ממוקם בבר העליון. כפתור זה מוצג כמעט בכל עמוד באתר iHerb, כלומר תוכלו לשתף את כל המוצרים, העמודים, המבצעים וניתן גם לשתף את עגלת הקניות שלכם.

הלינק שתשתפו יכלול את הקוד הייחודי שלכם באופן אוטומטי, בעזרת לינק זה iHerb תעקוב אחרי כל רכישה שהתבצעה דרככם. ובהתאם לכך תחשב את הרווח לו אתם זכאים.

כל רכישה דרך הלינק שהפצתם תזכה אתכם ב- 5% מסך הרכישה. לקוחות יכולים להרוויח כסף מ- iHerb על ידי השתתפות בתוכנית התגמולים (Reward Program). על ידי הפניית חברים וקרובי משפחה ל- iHerb, אתם יכולים להרוויח קרדיט לביצוע רכישות עתידיות, לפעמים גם בחינם בעזרת הקרדיט שהרווחתם. או שלחילופין, ניתן למשוך את הכסף לחשבון הבנק שלכם לאחר שצברתם $100 לפחות.

4. שותפות עם iHerb (בשם Partner Program)

הפכו לספקים: ניתן להקים חנות מקוונת (אינטרנטית), ולמכור את המוצרים של iHerb דרך האתר שלכם. להתחבר לחברות בת של iHerb, מה שיאפשר לכם להציג את מוצרי iHerb במחירים שלכם. התהליך מתחיל בעמוד הבא ומבוצע ע”י פנייה אל מחלקת הרכש של iHerb דרך האתר שלהם, הצגת העסק שלך ע”י מילוי שאלון קצר ובחירת קטגוריה המתאימה לכם (למשל, תוספי תזונה וצמחי מרפא, ספורט ודיאטה, טיפוח ויופי, לבית, לבע”ח וכו’). לאחר מכן יש להמתין לתשובה מ- iHerb, שסביר שתבדוק את האתר שלכם, המוניטין והפוטנציאל שלכם להוות חלק פעיל. תשובה מהם (iHerb) תתקבל לאימייל שציינתם בשאלון.

5. סיטונאיות (Wholesale)

ניתן לקנות מוצרים מ- iHerb בכמויות גדולות (מסחריות). אך לשם כך עלייך להיות רשום כיבואן רשמי בארץ בה אתם מנהלים את העסק שלכם עפ”י הנהלים הנדרשים. קנייה בכמויות מסחריות היא זולה ומשתלמת הרבה יותר, ותמיד ניתן ומומלץ להתמקח על מחיר טוב יותר. השלב הבא הוא למכור את הסחורה שלכם לקמעונאים, עסקים קטנים או ללקוחות פרטיים במחיר שתבחרו לנכון.

6. שותפות עם iHerb כמשפיענים

אפשר להפוך למשפיע ולקדם את מוצרי iHerb בפלטפורמות המדיה החברתית, להרוויח עמלות על כל מכירה שבוצעה דרך קישור ההפניה הייחודי שלכם.

קבלו עמלה של 10% או 5%.

עבור לקוחות חדשים: קבלו 10% עמלה בקרדיט Rewards (תגמולים) תוך מתן הנחה של 10% עבור מי שיקנה.
עבור לקוחות חוזרים: קבלו עמלה של 5% בקרדיט Rewards (תגמולים) תוך מתן הנחה של 5% על כל הזמנה דרך הפניה.

ערך מדהים לחלוק

שתפו את המחירים שהם בממוצע – הטובים ביותר בעולם, וכך עבור 30,000+ ויותר מוצרים, והעבירו לעוקבים שלכם מבצעים והזדמנויות אדירות לחיסכון ענק!.

תחילת הדרך כשותף עם iHerb באחת התוכניות

חשוב לציין שסביר להניח שהכסף שתרוויחו מתוכנית ההפניות או התגמולים של iHerb לא תהווה עבורכם רווח משמעותי בתחילת הדרך. המטרה שלכם היא להתמיד ולהציג את ההנחות והמבצעים בדרך ייחודית ומושכת.

ניתן ליישם את השיטה דרך פרסום מאמרים שיווקיים, למשל, או פרסום פוסטים מושכים ברשתות החברתיות, הפניית חברים דרך האימייל, אתר אינטרנט (לא חובה), דרך רשימת תפוצה (אם יש לכם אחת), שליחת המלצות לחברים, פתיחת עמודים יעודיים בפייסבוק או פינטרסט והמלצות אישיות, כולל שיתוף חוויות על תוספי תזונה שניסיתם. וזה רק מה שעלה לי כרגע בראש, לא חסר עוד שיטות שיכולות לגרום לכם להרוויח בגדול.

כמה ניתן להרוויח ב- iHerb?

בשנת 2022, המשפיענים של iHerb (המשתתפים בתוכנית שצוינה לעיל) הרוויחו:

  1. בסך הכל למעלה מ- 34 מיליון דולר בעמלת תגמולים.
  2. למעלה מ- 1,400 שותפים בתוכנית התגמולים (התוכנית אליה מצטרף אוטומטית כל מי שנרשם לאתר של iHerb) משכו לפחות 1,000 דולר.
  3. 5 השותפים המובילים של iHerb בתוכנית התגמולים הרגילה הרוויחו כל אחד את הסכום הבא (דולר ארה”ב): $603,647, $393,726, $379,246, $361,142, $358,092.

עמידה בנהלים ותקנות

להרוויח כסף מ- iHerb או מכל פלטפורמת מסחר אלקטרוני אחרת תדרוש מכם מאמץ והשקעה. בנוסף, עליכם לציית לתנאים וההגבלות של iHerb ולהבטיח שאתם מתנהלים על פי הנהלים והתקנות הנדרשות של המדינה שלכם (לדוגמה, אם אתם מייבאים כמויות סיטונאיות של תוספי תזונה מ- iHerb תדרשו להציג במכס את תעודת העוסק שלכם ואישור יבואן ממשרד הבריאות. יחד עם זאת, כאשר אתם משתתפים בתוכנית התגמולים של iHerb למשל, אין צורך מיד לפתוח עסק.

כסף קל ללא ביורוקרטיה

אין צורך בתהליך ביורוקרטי כלשהו במידה ואתם מרוויחים כמה עשרות דולרים ב- iHerb ומשתמשים בהם כדי לרכוש תוספי תזונה דרך האתר או אפילו מושכים את הכסף לחשבון ה- PayPal שלכם. גם אם מדובר בכמה מאות דולרים בחודש. אנשים רבים מוכרים ב- eBay פריטים במחירים גבוהים ואינם משלמים מס ולא פתחו תיק עוסק. ואני לא בטוח לגבי זה, עד כמה זה חוקי. סביר שיש סכום מסויים, התחלתי שאם מגיעים אליו, אז יש צורך להצהיר. אם תגיעו אליו – אנחנו מברכים אתכם כי סביר שעבדתם קשה.

“אנשים שעשו עשרות אלפי דולרים בחודש”

זה לא קל, תחילה אתם עשויים להתאכזב מהרווח שלכם, אך תמיד תסתכלו קדימה לעבר אותם אנשים שעשו עשרות אלפי דולרים, זה קורה וזה אפשרי, ולעתים אנשים מתפרנסים בהצלחה ובכבוד מהעבודה הזו. בעיקר משפיענים כמו מפורסמים וידוענים, אך גם אנשים פשוטים כמוכם. כל מה שאתם זקוקים לו הוא גישה לאינטרנט (לא חובה שיהיה לכם אתר אינטרנט) והרבה רצון לשווק, בהתלהבות, באופן מושך, ייחודי, יעיל וכל הדברים הנדרשים כדי ליצור פוסט ויראלי ברשת.

באופן כללי, ואני אומר את זה ללא ידע מקצועי בראיית חשבון, אך ברור לי כי אם תרוויחו סכום גדול (ואנחנו מחזיקים לכם אצבעות) של אלפי דולרים או יותר, אז סביר שתדרשו לדווח לרשות המסים על ההכנסה.

בקרו ב- iHerb והתחילו להרוויח, חסכו ברכישות הבאות או משכו את הכסף שצברתם. וזכרו, עליכם לצבור לפחות $100 על מנת למשוך את הכסף שלכם לחשבון הבנק או חשבון ה- PayPal שלכם. שיהיה בהצלחה.

להגיב

  • דירוג

הרשמה לניוזלטר:

 לקבלת עדכונים בלעדיים.

myHerb at MIROVERSE
Join myHerb community at Slack
myHerb community at Slack
Jotform Partner with myHerb
Ad
monday.com partner with myHerb
Ad
Scroll to Top

האתר משתמש ב- Cookies כדי לשפר את חווית הגלישה שלך. יש לקרוא ולאשר את תנאי השימוש וכתב הויתור.

הע”י לחיצה על “אני מסכים” אתם מאשרים כי קראתם ואתם מסכימים לתנאי השימוש וכתב הויתור. המשך הגלישה באתר והשימוש בעוגיות מהווה את הסכמתכם. אם אינכם קראתם ואינכם מאשרים את תנאי השימוש וכתב הויתור עליכם לצאת מן האתר.

ברוכים הבאים

myHerb Newsletter

אנו ממליצים לכם להצטרף לניוזלטר שלנו, לקבלת עדכונים חמים ובלעדיים היישר לתיבת האימייל שלכם.

*אנחנו מתנגדים לספאם.
*באפשרותכם לבטל את ההרשמה בכל עת.