אם נתקלתם בעסק בעל תקן “1% For The Planet” דעו לכם, שהוא תורם 1% מהרווחים השנתיים שלו, למען ארגונים ללא מטרות רווח, לשמירה על איכות הסביבה. עד כה ב- “1% למען הפלנטה” הצליחו לגייס מעל 435 מיליון דולר לפתרונות סביבתיים.

1% For The Planet הוא ארגון בינלאומי ללא מטרות רווח, ששם לעצמו למטרה להתנות תקן ליחידים, לעסקים ולחברות אשר מוכנות לחלוק 1% מרווחיהם לארגונים סביבתיים.

המודל של 1% For The Planet

“1% for the Planet” מעוררת השראה לעסקים לתמוך בפתרונות סביבתיים באמצעות חברות שנתית ופעולות יומיומיות. הם מייעצים לגבי מתן אסטרטגיות, מאשרים תרומות ומרחיבים את ההשפעה של הרשת שלהם.

לא חייבים לתרום ישירות לארגון הנ”ל על מנת לקבל תקן. לעסק או יחיד שהצטרף לתוכנית ישנה אפשרות לבחור ארגון סביבתי ללא מטרות רווח באופן עצמאי, לתרום ולקבל אישור על התרומה. וזאת כדי להיות בטוחים שהכסף מגיע למקום הנכון. לאחר מכן, לשלוח את האישור לארגון “1% למען הפלנטה” על מנת לקבל את התקן ולהצטרף לקבוצה של יחידים, עסקים וחברות, אשר שמים לעצמם למטרה – לדאוג לסביבה. במילים פשוטות: הארגון מפגיש בין אנשים כדי להגביר תרומה סביבתית חכמה.

הלוגו של הארגון 1% For The Planet

שיתוף פעולה וייעוץ

בארגון “1% למען הפלנטה” מייעצים לחבריהם בנושא שותפויות סביבתיות ומספקים להם אסטרטגיות נתינה מותאמות אישית, כדי להבטיח את ההשפעה המרבית האפשרית. עם למעלה מ-4,000 ארגונים סביבתיים – ללא מטרות רווח – לבחירה, חברי 1% עבור הפלנטה יכולים לתרום לשותפים סביבתיים, שתומכים בסוגיות ובקהילות החשובות להם ביותר.

ללא מתווך צד שלישי

החברים של הארגון תורמים ישירות למטרות סביבתיות – כלומר אין מתווך בין החברים לבין השותפים הסביבתיים שלהם. רשת השותפים הסביבתיים שלהם מורכבת מארגונים שעובדים על מגוון רחב של בעיות סביבתיות, מה שמבטיח גישה רב-גונית לנושאים הדחופים ביותר במישור הסביבתי.

בארגון מעצימים את ההשפעה שלו באמצעות אמינות המותג שלהם, שירותי חברות בשפע וסיפורי השפעה. הלוגו שלהם “1% for the planet” מופיע על מיליוני מוצרים ושירותים ברחבי העולם, מוצג באופן נרחב והולך וגדל מדי יום. בקיצור: הפלטפורמה האמינה והמוכרת שלהם מעניקה לנתינה שלכם עוד יותר כוח.

שותפים סביבתיים נלחמים בזיהום פלסטיק

זיהום הפלסטיק הפך לאחד הנושאים הסביבתיים הדחופים ביותר עד כה. נראה כי נעשה שימוש בפלסטיק חד פעמי בין השאר כי הוא נמצא כמעט בכל מקום שאנו קונים, מה שמקשה להימנע מפלסטיק. עם זאת, חשוב יותר מתמיד שננקוט פעולה כדי לשים קץ לזיהום הפלסטיק. קראו עוד כיצד החברות בארגון מסייעת להילחם בזיהום הפלסטיק.

שותפים סביבתיים התומכים בסיוע לשריפות ופתרונות ארוכי טווח

עליית הטמפרטורות העולמיות גורמות לעונות האביב והקיץ להיות ארוכות יותר, להמיס שלג מהר יותר ולייבש את האדמה. וליצור דלקה שמפיצה שריפות מהר יותר. בעוד שהשריפות בוערות, הן פולטות רמות מסוכנות של פחמן דו חמצני ומזהמים אחרים, מה שמאיים על בריאותם של אנשים וכדור הארץ. נקיטת מעשה היא קריטית. קראו עוד על ההשפעות החיוביות של הארגון הסביבתי בתחום השריפות.

“אנו מנחים כל חבר עסק בכל שלב של הדרך בעזרת עצות השותפות שלנו, מכיוון ששותפויות משגשגות עוזרות לספק תמיכה לטווח ארוך יותר והשפעה משמעותית יותר.”

הבעיות הדחופות העומדות בפני הפלנטה שלנו זקוקות לכל כך הרבה יותר תשומת לב, ממה שהם מקבלים כרגע. כיום, רק 3% מהפילנתרופיה הולכת לנתינה סביבתית. המטרה שלהם היא להגדיל באופן משמעותי את הסכום הכולל של התרומות הגלובליות, כדי לסייע ולתמוך בסביבה.

אינכם חייבים להיות עסק כדי להצטרף, התוכנית פתוחה גם לאנשים יחידים. כך שפעם הבאה שאתם רוכשים מוצר ורואים שיש לו תקן 1% למען הפלנטה זכרו, שאתם כצרכנים יכולים גם כן להשפיע על הסביבה אם תעדיפו חברות ירוקות – ברות קיימא.