חיפוש
Close this search box.

השקעה ותרומות

תרומה תעזור לנו לפתח עבורכם שירותים מתקדמים והמון תוכן מרתק

עזרו לנו בתרומה סמלית לתמיכה במחבר ובצרכי תחזוקת האתר. תודה.

השקעה ותרומות

עמוד זה מוקדש להדגשת החשיבות שבתמיכה ב-myHerb והדרכים השונות שבהן תוכלו לתרום למשימתנו. על ידי השקעה או תרומה, אתם יכולים לעזור ל- myHerb להמשיך במאמצינו לקדם פיתוח שירותים חדשים, ויצירת תוכן וגם לממן את תחזוקת האתר. בין השאר, לשלב טכנולוגיית AI בשירותי האתר, להרחיב את כמות האפשרויות והשירותים, לממן את תחזוקת האתר, לסייע לנו לפרסם תוכן מרתק וטיפים לשיפור איכות החיים, בין השאר באמצעות צמחים ופטריות מרפא.

חשיבות התמיכה ב- myHerb

תמיכה ב-myHerb היא חיונית מכמה סיבות. הנה כמה נקודות עיקריות שכדאי לקחת בחשבון:

1. קידום ריפוי הוליסטי טבעי:

myHerb מחויבת לקדם ריפוי טבעי באמצעות שימוש בתרופות צמחיות. על ידי תמיכה ב-myHerb, אתה תורם לצמיחה ולפיתוח של ארגון שמטרתו לספק פתרונות חלופיים והוליסטיים למצבי בריאות שונים. תמיכה ב-myHerb פירושה תמיכה ברעיון שלטבע יש את הכוח לרפא.

2. פיתוח שירותים ואפליקציות:

השקעה או תרומה ל- myHerb עוזרת לממן פיתוח שירותים חדשים למען רווחתכם. מה שמאפשר ל- myHerb להרחיב את סל האפשרויות, לקדם תוכן לימודי על תכונותיהם הרפואיות של צמחים ופטריות המרפא ולפתח מוצרים דיגיטליים חדשניים. על ידי תמיכה ב- myHerb, אתה עוזר לקדם את תחום רפואת הצמחים, איכות הסביבה והקיימות בישראל. תרומתך תסייע לנו להרחיב את מגוון האפשרויות הזמינות באתר, בעיקר עבור אנשים המחפשים פתרונות אלטרנטיביים.

3. הסברה לקהילה:

myHerb עוסקת באופן פעיל בתוכניות הסברה קהילתיות כדי לחנך ולהעלות את המודעות לגבי היתרונות של רפואת צמחי מרפא, החשיבות שבקיימות ואיכות הסביבה. על ידי תמיכה ב- myHerb, אתה תורם למאמצים אלה ועוזר להפיץ ידע והבנה של פרקטיקות של שמירה על הסביבה, יישום קיימות בעסקים ושיווק מבצעים וקופוני הנחה בלעדיים למימוש ב- iHerb. ההשקעה או התרומה שלך יכולה לעזור ל-myHerb להגיע ליותר אנשים ולהשפיע לטובה על בריאותם ורווחתם.

הזדמנויות השקעה:

אם אתה מאמין במשימה של myHerb וברצונך להיות חלק מהצמיחה שלה, קיימות מספר הזדמנויות השקעה זמינות עבורך. על ידי השקעה ב- myHerb, אתה לא רק תורם להרחבתו אלא אתה גם לוקח חלק מהפעילות של myHerb והתרומה שלך נותנת לך פוטנציאל להרוויח תשואות כספיות מההצלחה שהניבה התרומה שלך. למידע נוסף על הזדמנויות השקעה, אנא צור קשר עם צוות ההשקעות שלנו.

אפשרויות תרומה:

אם אתה מעדיף לתרום תרומה חד פעמית או חוזרת, myHerb מספק אפשרויות נוחות לביצוע תרומה. התרומה מתבצעת באמצעות PayPal או העברה בנקאית. זכור כי התרומה שלך תתמוך ישירות ביוזמות הפיתוח וההתרחבות שלנו והקהילה של myHerb. כדי לתרום, אנא בקר בדף התרומות שלנו ופעל לפי ההוראות שסופקו.

החשיבות שבהשקעה:

תמיכה ב-myHerb חשובה מכיוון שהיא מקדמת תוכן לריפוי הוליסטי טבעי, מממנת פיתוח שירותים חדשים ומאפשרת לשפר את ההסברה לקהילה. על ידי השקעה ב-myHerb, תוכל יכול להיות חלק מהצמיחה של myHerb מה שיאפשר לך להרוויח תשואות כספיות. לחילופין, תרומה מאפשרת לך לתרום ישירות למאמצים של myHerb בקידום רפואת הצמחים ושיפור רווחתם של אחרים. תודה ששקלת לתמוך ב-myHerb.

העצמת עולם בריא וירוק יותר עם myHerb

We Appreciate your Support, generosity makes a difference

ב-myHerb, אנו מאמינים בכוחם של הידע והטבע לשנות חיים. אנו מחויבים לספק מידע בריאותי אמין, מבוסס ראיות וקידום קיימות סביבתית באמצעות יוזמת נטיעת העצים שלנו. התרומות הנדיבות שלך מאפשרות לנו להמשיך במשימתנו ולהשפיע על העולם.

תרמתם? שתלתם עץ!

העצמת עולם בריא וירוק יותר עם myHerb

הנדיבות שלך עושה את ההבדל

ב-myHerb, אנו מאמינים בכוחם של הידע והטבע לשנות חיים. אנו מחויבים לספק מידע בריאותי אמין, מבוסס ראיות וקידום קיימות סביבתית באמצעות יוזמת נטיעת העצים שלנו. התרומות הנדיבות שלך מאפשרות לנו להמשיך במשימתנו ולהשפיע על העולם.

למה לתרום ל-myHerb?

  1. תמיכה בחינוך ומודעות לבריאות

התרומות שלך עוזרות לנו ליצור תוכן בריאותי באיכות גבוהה, ומעצימה אנשים לקבל החלטות מושכלות לגבי רווחתם. אנו שואפים להפוך מידע בריאותי מבוסס ראיות לנגיש לכל, תוך קידום טיפול מונע ואורח חיים בריא.

  1. טיפוח כוכב לכת ירוק יותר

עם כל תרומה, אתה הופך לשותף בפרויקט נטיעת העצים שלנו. אנו מחויבים לקזז את טביעת הרגל הפחמנית שלנו ולתרום לכוכב לכת בריא יותר על ידי נטיעת עצים בשמך. התמיכה שלכם עוזרת לנו לשקם מערכות אקולוגיות, להילחם בשינויי האקלים ולשמור על המגוון הביולוגי.

  1. מתן אפשרות לצמיחה מתמשכת וחדשנות

הנדיבות שלך מזינה את המאמצים המתמשכים שלנו לשפר את השירותים שלנו, להרחיב את טווח ההגעה שלנו ולפתח כלים חדשניים כדי להפוך מידע בריאותי לנגיש ומרתק יותר. אנו שואפים לשפר ללא הרף את הפלטפורמה שלנו ולספק משאב בעל ערך לאנשים המחפשים הדרכה בריאותית אמינה.

ההשפעה שלך חשובה

כל תרומה, גדולה או קטנה, עושה את ההבדל. תמיכתך מאפשרת לנו:

  • ליצור ולתחזק פלטפורמת מידע בריאותית מקיפה
  • לפתח משאבים חינוכיים מרתקים ואינטראקטיביים
  • לשתול עצים כדי לקזז את טביעת הרגל הפחמנית שלנו ולתרום לסביבה בריאה יותר
  • להרחיב את טווח ההגעה וההשפעה שלנו לקהל רחב יותר
  • להשקיע במחקר ופיתוח של כלים חדשניים

הצטרפו אלינו ליצירת ההבדל

הנדיבות שלכם היא הכוח המניע מאחורי המשימה שלנו להעצים אנשים וליצור עולם בריא וירוק יותר. יחד, נוכל להשפיע על חייהם של אחרים ועל הפלנטה שאנו חולקים.

תרמו היום והפכו לחלק מקהילת myHerb, שבה הידע והטבע מתכנסים לעתיד מזהיר יותר.

תודה על תמיכתך!

Click to access the login or register cheese
Scroll to Top

האתר משתמש ב- Cookies כדי לשפר את חווית הגלישה שלך. יש לקרוא ולאשר את תנאי השימוש וכתב הויתור.

הע”י לחיצה על “אני מסכים” אתם מאשרים כי קראתם ואתם מסכימים לתנאי השימוש וכתב הויתור. המשך הגלישה באתר והשימוש בעוגיות מהווה את הסכמתכם. אם אינכם קראתם ואינכם מאשרים את תנאי השימוש וכתב הויתור עליכם לצאת מן האתר.

ברוכים הבאים

myHerb Newsletter

אנו ממליצים לכם להצטרף לניוזלטר שלנו, לקבלת עדכונים חמים ובלעדיים היישר לתיבת האימייל שלכם.

*אנחנו מתנגדים לספאם.
*באפשרותכם לבטל את ההרשמה בכל עת.
דילוג לתוכן