חיפוש
Close this search box.

מעריב און ליין

באופן מסתורי: ביצה הפכה לוורודה – הרשויות הזהירו “שמרו מרחק”

באופן מסתורי: ביצה הפכה לוורודה – הרשויות הזהירו “שמרו מרחק”: ביצה באוסטרליה הפכה לוורודה ואף אחד לא יודע למה. הרשויות חוששות מזיהום, אך מדענית לאיכות הסביבה מאמינה כי הצבע נובע מפריחת אצות טבעית. הציבור התבקש להתרחק מהמים עד לבירור התופעה . מעריב און ליין.

הצצה למתקן מחזור הפסולת החדשני בעפולה

מדי שנה מייצרת ישראל כשישה מיליון טון זבל, ושיעור הפסולת הממוחזרת עומד על פחות מרבע. עד סוף העשור אמורה לצאת לדרך מהפכת המיחזור של המשרד להגנת הסביבה, במסגרתו יוקמו שורת מתקנים חדשניים.

הזיהום יוצא מהאופנה: הטכנולוגיה ששומרת על הסביבה מנזקי תעשיית האופנה

הזיהום יוצא מהאופנה: הטכנולוגיה ששומרת על הסביבה מנזקי תעשיית האופנה. תעשיית האופנה העולמית אחראית ל־10% מכלל פליטת גזי החממה בעולם, צורכת 20% מכמות המים העולמית והיא המקור המזהם השני בגודלו של מים מתוקים בעולם. כעת, הטכנולוגיה צועדת צעד קדימה – ומשנה את המצב הקיים. -מעריב און ליין

הכל מתחיל ונגמר בחינוך: סקר חושף 91% מההורים בעד שילוב נושאי קיימות ואיכות הסביבה בתכנית הלימודים

סקר חדש בדק את עמדות ההורים בישראל בנוגע לחינוך לקיימות ואיכות הסביבה ומצא: עבור 70% מההורים קיימות ואיכות הסביבה הם ערכים מרכזיים, 83% מעידים כי הם מחנכים את ילדיהם לאורח חיים השומר על הסביבה.

ילדי טבע: סדנאות אקולוגיות ופעילויות למען הסביבה

מחפשים פעילות עם ערך מוסף? בימים אלה קק”ל, יחד עם 50 רשויות מקומיות ומועצות אזוריות, יוצאים ב”עושים באזז לסביבה” – סדרת פעילויות חוויתיות לכל המשפחה התורמות לקידום נושא הקיימות והשמירה על הסביבה.

מסלולי הקיימות הגיעו לפנסיות שלנו: המדריך המלא למשקיע החברתי

“מסלולי הקיימות הגיעו לפנסיות שלנו – ESG, SDG ומה שביניהם: הגופים המוסדיים מנהלים את החיסכון המשמעותי ביותר עבורנו בהסתכלות ארוכת טווח – וכעת הם גם מאפשרים לנו לנתב את החיסכון הזה להשקעות חברתיות. האם מעבר למסלול קיימות משתלם לנו? ומה ההבדל בין ESG ל-SDG?”

Click to access the login or register cheese
Scroll to Top

האתר משתמש ב- Cookies כדי לשפר את חווית הגלישה שלך. יש לקרוא ולאשר את תנאי השימוש וכתב הויתור.

הע”י לחיצה על “אני מסכים” אתם מאשרים כי קראתם ואתם מסכימים לתנאי השימוש וכתב הויתור. המשך הגלישה באתר והשימוש בעוגיות מהווה את הסכמתכם. אם אינכם קראתם ואינכם מאשרים את תנאי השימוש וכתב הויתור עליכם לצאת מן האתר.

ברוכים הבאים

myHerb Newsletter

אנו ממליצים לכם להצטרף לניוזלטר שלנו, לקבלת עדכונים חמים ובלעדיים היישר לתיבת האימייל שלכם.

*אנחנו מתנגדים לספאם.
*באפשרותכם לבטל את ההרשמה בכל עת.
דילוג לתוכן