חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
myHerb News

Newsflow

myHerb

חוף נקי מאוד: אשקלון מובילה במדד המשרד להגנת הסביבה

חוף נקי מאוד: אשקלון מובילה במדד המשרד להגנת הסביבה

לפי מדד חוף נקי למחצית השנייה של חודש יולי, אשקלון מבין הרשויות החופיות הנקיות ביותר - בעלות ממוצע ציון נקי מאוד. עיריית אשקלון קוראת לתושבים להמשיך לקחת חלק פעיל במאמץ לשמירה על החוף ועל איכות הסביבה.

תקציר החדשות

במהלך חודש יולי ביצעו במשרד להגנת הסביבה מספר בדיקות מקיפות בחופי אשקלון שזיכו את חופי הרחצה בעיר בציון ‘נקי מאוד’. הנתונים עומדים בהלימה למדיניות ולפעילות הרשות, באמצעות אגף תפעול ויחידת החופים, לשמור על הסטנדרט הגבוה ביותר בחופי הרחצה ולפעול במהלך כל השנה במטרה לשמור על ניקיון החופים, המוכרזים והלא מוכרזים באשקלון, לאורך כל רצועת החוף בעיר, מהארוכות בישראל.

מטרת מדד ׳חוף נקי׳ של משרד להגנת הסביבה היא למזער את מפגע הפסולת החופית והימית בישראל ולפעול לניקיונם של החופים והים בהתאם למחויבות הבין לאומית, לטובת הסביבה והציבור בישראל.

עיריית אשקלון תמשיך לפעול על מנת לקיים את שגרת הניקיון בחופי הרחצה בפרט וברחבי העיר ככלל, וקוראת לתושבות ולתושבים לקחת חלק פעיל במאמץ לשמירה על איכות הסביבה ולאסוף את הפסולת אחריהם בהגעה לחופים.

חוף נקי מאוד: אשקלון מובילה במדד המשרד להגנת הסביבה | כאן דרום פורסם ע”י כאן דרום אשקלון.

myHerb News

חדשות בירוק Newsflow

ארכיון הידיעות והעדכונים.
Click to access the login or register cheese
Scroll to Top

האתר משתמש ב- Cookies כדי לשפר את חווית הגלישה שלך. יש לקרוא ולאשר את תנאי השימוש וכתב הויתור.

הע”י לחיצה על “אני מסכים” אתם מאשרים כי קראתם ואתם מסכימים לתנאי השימוש וכתב הויתור. המשך הגלישה באתר והשימוש בעוגיות מהווה את הסכמתכם. אם אינכם קראתם ואינכם מאשרים את תנאי השימוש וכתב הויתור עליכם לצאת מן האתר.

ברוכים הבאים

myHerb Newsletter

אנו ממליצים לכם להצטרף לניוזלטר שלנו, לקבלת עדכונים חמים ובלעדיים היישר לתיבת האימייל שלכם.

*אנחנו מתנגדים לספאם.
*באפשרותכם לבטל את ההרשמה בכל עת.