חיפוש
Close this search box.
myHerb News

Newsflow

עסקים למען הסביבה – ‘תו לאחריות אקלימית’ יוענק לעסקים מקומיים

עסקים למען הסביבה – 'תו לאחריות אקלימית' יוענק לעסקים מקומיים

עסקים למען הסביבה – 'תו לאחריות אקלימית' יוענק לעסקים מקומיים. בימים אלה מתגבש פרויקט שיקנה כלים וידע לעסקים למען התייעלות והתנהלות ירוקה ומיתוגם כ''ירוקים". -  באר שבע נט

תקציר החדשות

כחלק ממדיניות לקידום נושא הקיימות בעיר והיערכות להתמודדות עם משבר האקלים מובילות בימים אלו חברת יעדים ועיריית באר שבע בשיתוף עם ארגוני סביבה בישראל את פרויקט ‘השפעה מקומית’ הכולל הקמת מרכז ידע דיגיטלי מכוון לעסקים מקומיים וקבלת ‘תו לאחריות אקלימית לעסקים קטנים’. התוכנית החשובה מקנה כלים וידע שיאפשרו התייעלות והתנהלות ירוקה של בית העסק וכמובן מיתוגו כעסק ”ירוק”.

במסגרת התוכנית שמים דגש בין היתר על התייעלות אנרגטית: צמצום בהוצאות אנרגיה ומים לייעול תהליכי רכש וניהול מלאי ולהקטנת כמות הפסולת והשימוש בכלים חד פעמים. הליווי המוענק לעסקים מתבצע ללא עלות בהובלת כאמור, החברה לפיתוח עסקי ‘יעדים’ והעירייה. 15 עסקים מקומיים כבר נרשמו לתוכנית והחלו לקדם תהליכים לקבלת תו ירוק. יש לציין שבמקביל להענקת התו לאחריות אקלימית מובילי התוכנית מקדמים ביחד עם בעלי העסקים ”מרכז ידע דיגיטלי מכוון לעסקים מקומיים” לצורך התייעלות אקלימית.

עסקים למען הסביבה – ‘תו לאחריות אקלימית’ יוענק לעסקים מקומיים פורסם ע”י באר שבע נט.

myHerb News

חדשות בירוק Newsflow

ארכיון הידיעות והעדכונים.
Click to access the login or register cheese
Scroll to Top

האתר משתמש ב- Cookies כדי לשפר את חווית הגלישה שלך. יש לקרוא ולאשר את תנאי השימוש וכתב הויתור.

הע”י לחיצה על “אני מסכים” אתם מאשרים כי קראתם ואתם מסכימים לתנאי השימוש וכתב הויתור. המשך הגלישה באתר והשימוש בעוגיות מהווה את הסכמתכם. אם אינכם קראתם ואינכם מאשרים את תנאי השימוש וכתב הויתור עליכם לצאת מן האתר.

ברוכים הבאים

myHerb Newsletter

אנו ממליצים לכם להצטרף לניוזלטר שלנו, לקבלת עדכונים חמים ובלעדיים היישר לתיבת האימייל שלכם.

*אנחנו מתנגדים לספאם.
*באפשרותכם לבטל את ההרשמה בכל עת.
דילוג לתוכן