חיפוש
Close this search box.
myHerb News

Newsflow

ילדי טבע: סדנאות אקולוגיות ופעילויות למען הסביבה

ילדי טבע: סדנאות אקולוגיות ופעילויות למען הסביבה

מחפשים פעילות עם ערך מוסף? בימים אלה קק"ל, יחד עם 50 רשויות מקומיות ומועצות אזוריות, יוצאים ב"עושים באזז לסביבה" - סדרת פעילויות חוויתיות לכל המשפחה התורמות לקידום נושא הקיימות והשמירה על הסביבה.

תקציר החדשות

“כחלק מפעילויות הקיץ הרבות, ניתן למצוא גם כאלה שעוזרות לשמור על הסביבה. בימים אלה לדוגמה קק”ל משתפת פעולה עם 50 רשויות מקומיות ומועצות אזוריות  במטרה לקדם את נושא הקיימות והשמירה על הסביבה והיערות. בין האתרים בהם יתקיימו פעילויות: כפר תבור (21.8), אפרת (24,8), ערבות הירדן (27.8), ראש העין (3.9), גבעתיים (5.9), חצור הגלילית (12.9), כרמיאל (27.9), עמק המעיינות (1.10, מבאות החרמון (4.10), ועוד עשרות אתרים.

במסגרת הפעילות, שזכתה לסלוגן “עושים באזז לסביבה” יתקיימו סדנאות בתחומי המחזור והאקולוגיה, בהן: הקומיקס הראשון שלי – פעילות ציור בחוברת אקולוגית בה כל ילד יוכל לעצב קומיקס בהשראת שמירה על היערות; פעילות מחזור בה כל ילד יוכל לעצב את העציץ האישי שלו באמצעות כלי קיבול שיביא מהבית או בעזרת עציץ קטן שיקבלו מקק”ל; והפרחת בועות סבון. כמו כן, הפעילות תכלול הצגת ילדים חדשה על הדבורה מאיה. ההצגה מספרת על מערכת היחסים שבין בני האדם לדבורים וליערות.”

ילדי טבע: סדנאות אקולוגיות ופעילויות למען הסביבה פורסם ע”י מעריב און ליין.

myHerb News

חדשות בירוק Newsflow

ארכיון הידיעות והעדכונים.
Click to access the login or register cheese
Scroll to Top

האתר משתמש ב- Cookies כדי לשפר את חווית הגלישה שלך. יש לקרוא ולאשר את תנאי השימוש וכתב הויתור.

הע”י לחיצה על “אני מסכים” אתם מאשרים כי קראתם ואתם מסכימים לתנאי השימוש וכתב הויתור. המשך הגלישה באתר והשימוש בעוגיות מהווה את הסכמתכם. אם אינכם קראתם ואינכם מאשרים את תנאי השימוש וכתב הויתור עליכם לצאת מן האתר.

ברוכים הבאים

myHerb Newsletter

אנו ממליצים לכם להצטרף לניוזלטר שלנו, לקבלת עדכונים חמים ובלעדיים היישר לתיבת האימייל שלכם.

*אנחנו מתנגדים לספאם.
*באפשרותכם לבטל את ההרשמה בכל עת.
דילוג לתוכן