חיפוש
Close this search box.
myHerb News

Newsflow

אילת זוכה בחמישה כוכבי יופי: דואגות לאיכות הסביבה

אילת זוכה בחמישה כוכבי יופי: דואגות לאיכות הסביבה

גם השנה זכתה אילת בדירוג הכוכבים המרבי בתחרות הארצית “קריה יפה ומקיימת בישראל יפה” לשנת 2022. התחרות בחסות המועצה לישראל יפה, משרד הפנים ומרכז שלטון מקומי, מדרגת ערים ומועצות מקומיות המעניקות את איכות החיים הטובה ביותר לתושבים ודואגות לאיכות הסביבה. התחרות בחסות המועצה לישראל יפה. - חדשות אפס שמונה

תקציר החדשות

גם השנה זכתה אילת בדירוג הכוכבים המרבי בתחרות הארצית “קריה יפה ומקיימת בישראל יפה” לשנת 2022. התחרות בחסות המועצה לישראל יפה, משרד הפנים ומרכז שלטון מקומי, מדרגת ערים ומועצות מקומיות המעניקות את איכות החיים הטובה ביותר לתושבים ודואגות לאיכות הסביבה. לצד טיפוח המרחב הציבורי, יזמה העירייה השנה גם ניקיון בחזית בניינים בשכונות הוותיקות על מנת לעודד את הדיירים לשמור על המרחב הפרטי וכך להשביח את איכות החיים וגם לשמור על איכות הסביבה. ראש העירייה – אלי לנקרי ברך את צוותי העירייה על העשייה ואת מתנדבי קריה יפה המלווים את התחרות שנה אחר שנה.

העיר אילת המשתתפת כבר 18 שנים בתחרות הארצית, זוכה שנה אחר שנה בדירוג הכוכבים המרבי (5 כוכבי יופי) ומידי 5 שנים זוכה בדגל היופי – אות הניתן לערים ויישובים מצטיינים. עוד בזכות ההתמדה, זכתה אילת במהלך השנים גם באות “עשור של הצטיינות” ובאות הצטיינות נוסף כאחת מארבע הרשויות המשקיעות הכי הרבה באיכות החיים של תושביהן ובפעילות למען הקהילה. לצד תחרות קריה יפה משתתפת אילת במכלול התחרויות שמקיימת המועצה לישראל יפה לטובת קידום איכות החיים ואיכות הסביבה, ביניהן קריה יפה, בטיחות בדרכים ומקלטים ציבוריים. גם בתחרות אלה זוכה אילת מידי שנה בדירוג הכוכבים המרבי.

במעמד הענקת התעודה לראש העירייה ולמנהלי האגפים בעירייה, אמרה דורית צוברי – מנהלת מרחב אילת והערבה במועצה לישראל יפה: “טיפוח העיר והשיפור המתמיד ניכר בכל פינה, בכיכרות, בפארקים, במוסדות החינוך וגם בשכונות. אלה לצד התחדשות שגם היא ניכרת בעיר עם מוסדות אקדמיים חדשים, התחדשות עירונית בשכונות, אטרקציות ועוד”.

אילת זוכה בחמישה כוכבי יופי פורסם ע”י News08.

myHerb News

חדשות בירוק Newsflow

ארכיון הידיעות והעדכונים.
Click to access the login or register cheese
Scroll to Top

האתר משתמש ב- Cookies כדי לשפר את חווית הגלישה שלך. יש לקרוא ולאשר את תנאי השימוש וכתב הויתור.

הע”י לחיצה על “אני מסכים” אתם מאשרים כי קראתם ואתם מסכימים לתנאי השימוש וכתב הויתור. המשך הגלישה באתר והשימוש בעוגיות מהווה את הסכמתכם. אם אינכם קראתם ואינכם מאשרים את תנאי השימוש וכתב הויתור עליכם לצאת מן האתר.

ברוכים הבאים

myHerb Newsletter

אנו ממליצים לכם להצטרף לניוזלטר שלנו, לקבלת עדכונים חמים ובלעדיים היישר לתיבת האימייל שלכם.

*אנחנו מתנגדים לספאם.
*באפשרותכם לבטל את ההרשמה בכל עת.
דילוג לתוכן