חיפוש
Close this search box.
myHerb News

Newsflow

מתדמית לאסטרטגיה: האבולוציה של תפקיד מנהל הקיימות

מתדמית לאסטרטגיה: האבולוציה של תפקיד מנהל הקיימות

"התפקיד שהחל את דרכו בתחום האחריות החברתית, והוביל יוזמות כמו מיחזור והפחתת פסולת, עובר כיום שינוי מהותי שמצריך התאמה ארגונית • ההתפתחויות האלו יעצימו את החברות לשגשוג אחראי ובר־קיימא".

תקציר החדשות

“תפקידו של מנהל קיימות ראשי עובר שינוי מהיר ודרמטי. בהסתכלות היסטורית, סמנכ”לי קיימות פעלו כמו מנהלי יח”צ חשאיים – המשימה העיקרית שלהם הייתה להעביר סיפור אטרקטיבי על היוזמות התאגידיות הקיימות לבעלי המניות של החברה, והמטרה הלא מוצהרת שלהם בכך הייתה להדוף כל סיכון למוניטין. לא היה לתפקיד קשר לקביעת האסטרטגיה של החברה; האחריות הזאת הייתה בידי המנכ”ל, סמנכ”לית הכספים ומנהלת קשרי משקיעים.

עם זאת, חלק מסמנכ”לי הקיימות הפכו כיום למובילי האינטגרציה של ESG (סביבה, חברה ומשילות תאגידית). אנו טוענים במאמר זה לטובת ארבעה שינויים גדולים לתפקיד סמנכ”ל הקיימות: מנהל הקיימות צריך להיות מעורב באסטרטגיה ובהקצאת ההון; להיות יותר ממוקד וריאלי באינטראקציות עם בעלי מניות; להיות מעורב יותר עם משקיעים; ולקבל תמיכה במשאבי קיימות ומומחיות ברמה המספיקה לכל הארגון.”

מתדמית לאסטרטגיה: האבולוציה של תפקיד מנהל הקיימות פורסם ע”י גלובס.

myHerb News

חדשות בירוק Newsflow

ארכיון הידיעות והעדכונים.
Click to access the login or register cheese
Scroll to Top

האתר משתמש ב- Cookies כדי לשפר את חווית הגלישה שלך. יש לקרוא ולאשר את תנאי השימוש וכתב הויתור.

הע”י לחיצה על “אני מסכים” אתם מאשרים כי קראתם ואתם מסכימים לתנאי השימוש וכתב הויתור. המשך הגלישה באתר והשימוש בעוגיות מהווה את הסכמתכם. אם אינכם קראתם ואינכם מאשרים את תנאי השימוש וכתב הויתור עליכם לצאת מן האתר.

ברוכים הבאים

myHerb Newsletter

אנו ממליצים לכם להצטרף לניוזלטר שלנו, לקבלת עדכונים חמים ובלעדיים היישר לתיבת האימייל שלכם.

*אנחנו מתנגדים לספאם.
*באפשרותכם לבטל את ההרשמה בכל עת.
דילוג לתוכן