חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
myHerb News

Newsflow

myHerb

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

“חרבות ברזל”: השרה להגנת הסביבה עידית סילמן ומנכ”ל המשרד גיא סמט קיימו הערכות מצב במסגרת היערכות בשיתוף פיקוד העורף לתרחיש פגיעה במפעלים המכילים חומרים מסוכנים

"חרבות ברזל": השרה להגנת הסביבה עידית סילמן ומנכ"ל המשרד גיא סמט קיימו הערכות מצב במסגרת היערכות בשיתוף פיקוד העורף לתרחיש פגיעה במפעלים המכילים חומרים מסוכנים

גורמי המקצוע של המשרד להגנת הסביבה סייעו ביומיים האחרונים לבחינת עמידתם של המפעלים בהנחיות פיקוד העורף למיגון בטיחותי ולשמירה על רציפות תפקודית במשק.

תקציר החדשות

גורמי המקצוע של המשרד להגנת הסביבה סייעו ביומיים האחרונים לבחינת עמידתם של המפעלים בהנחיות פיקוד העורף למיגון בטיחותי ולשמירה על רציפות תפקודית במשק.

בשעת חירום ביטחונית כמו זו שבה אנחנו נמצאים בימים אלה, אנו פועלים בשיתוף פעולה עם גופים שונים ומנחים את הרשויות המקומיות (בחירום ובשגרה) לטיפול במפגעים סביבתיים. פיקוד העורף הוא הגוף האחראי לתפעול אירועים ביטחוניים, ותחת אחריותו מיגוּן אתרים ומפעלים המכילים חומרים מסוכנים שפגיעה בהם יכולה להיות סכנה לציבור ולסביבה.

המשרד להגנת הסביבה, שהוא הגוף המנחה הלאומי לטיפול בחומרים מסוכנים, מלווה את גורמי המקצוע בפיקוד העורף בכל הקשור להיערכות ולמיגון של מפעלים – בעיקר ב-80-0 ק”מ מרצועת עזה. זאת בשיתוף כונני המערך הלאומי לחומרים מסוכנים וחירום של המשרד, איגודי הערים לאיכות סביבה והיחידות הסביבתיות.

נתקלתם במפגע סביבתי?

“אנו מנחים את הרשויות המקומיות ואת גופי החירום לטיפול במפגעים סביבתיים כגון קרינה, אסבסט, שפכים, פסולת ותברואה. הרשות המקומית היא הכתובת הראשונה להודעה על מפגע ולקבלת סיוע להסרת מפגעים סביבתיים. אם הפנייה לרשות המקומית לא פתרה את המפגע, יש לפנות למוקד החירום של המשרד להגנת הסביבה בטלפון *6911 המוקד פעיל 24 שעות ביממה, והוא מרכז ההפעלה בעבור מערך החירום של המשרד.”

פורסם ע”י המשרד להגנת הסביבה.

myHerb News

חדשות בירוק Newsflow

ארכיון הידיעות והעדכונים.
Click to access the login or register cheese
Scroll to Top

האתר משתמש ב- Cookies כדי לשפר את חווית הגלישה שלך. יש לקרוא ולאשר את תנאי השימוש וכתב הויתור.

הע”י לחיצה על “אני מסכים” אתם מאשרים כי קראתם ואתם מסכימים לתנאי השימוש וכתב הויתור. המשך הגלישה באתר והשימוש בעוגיות מהווה את הסכמתכם. אם אינכם קראתם ואינכם מאשרים את תנאי השימוש וכתב הויתור עליכם לצאת מן האתר.

ברוכים הבאים

myHerb Newsletter

אנו ממליצים לכם להצטרף לניוזלטר שלנו, לקבלת עדכונים חמים ובלעדיים היישר לתיבת האימייל שלכם.

*אנחנו מתנגדים לספאם.
*באפשרותכם לבטל את ההרשמה בכל עת.