חיפוש
Close this search box.
myHerb News

Newsflow

באופן מסתורי: ביצה הפכה לוורודה – הרשויות הזהירו “שמרו מרחק”

באופן מסתורי: ביצה הפכה לוורודה - הרשויות הזהירו "שמרו מרחק"

באופן מסתורי: ביצה הפכה לוורודה - הרשויות הזהירו "שמרו מרחק": ביצה באוסטרליה הפכה לוורודה ואף אחד לא יודע למה. הרשויות חוששות מזיהום, אך מדענית לאיכות הסביבה מאמינה כי הצבע נובע מפריחת אצות טבעית. הציבור התבקש להתרחק מהמים עד לבירור התופעה . מעריב און ליין.

תקציר החדשות

ביצה באוסטרליה הפכה לוורודה ואף אחד לא יודע למה. הרשויות חוששות מזיהום, אך מדענית לאיכות הסביבה מאמינה כי הצבע נובע מפריחת אצות טבעית. הציבור התבקש להתרחק מהמים עד לבירור התופעה.

ביצה באוסטרליה הפכה לוורודה באופן מסתורי, והרשויות הזהירו את הציבור להתרחק מהמים. הביצה, הממוקמת באזור מפרץ מורטון שבצפון בריסביין, שינתה את צבעה באופן קיצוני במהלך השבוע האחרון. תמונה ששיתפה משתמשת ברשת החברתית Reddit, הציגה את התופעה.

חלק מהגולשים הביעו דאגה מאחר ולטענתם המים זוהמו על ידי אתר הפסולת הסמוך, אך אחרים כתבו שהצבע המוזר נובע ככל הנראה מפריחת אצות טבעית. דובר מועצת עיריית בריסביין, אמר שהמועצה אינה יודעת מה גרם לשינוי הצבע המוזר אך אישר שהפקחים יבקרו באתר ויבחנו את איכות המים.

באופן מסתורי: ביצה הפכה לוורודה – הרשויות הזהירו “שמרו מרחק” פורסם ע”י מעריב און ליין.

myHerb News

חדשות בירוק Newsflow

ארכיון הידיעות והעדכונים.
Click to access the login or register cheese
Scroll to Top

האתר משתמש ב- Cookies כדי לשפר את חווית הגלישה שלך. יש לקרוא ולאשר את תנאי השימוש וכתב הויתור.

הע”י לחיצה על “אני מסכים” אתם מאשרים כי קראתם ואתם מסכימים לתנאי השימוש וכתב הויתור. המשך הגלישה באתר והשימוש בעוגיות מהווה את הסכמתכם. אם אינכם קראתם ואינכם מאשרים את תנאי השימוש וכתב הויתור עליכם לצאת מן האתר.

ברוכים הבאים

myHerb Newsletter

אנו ממליצים לכם להצטרף לניוזלטר שלנו, לקבלת עדכונים חמים ובלעדיים היישר לתיבת האימייל שלכם.

*אנחנו מתנגדים לספאם.
*באפשרותכם לבטל את ההרשמה בכל עת.
דילוג לתוכן