חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
myHerb News

Newsflow

myHerb

נספרסו ואוריין בשיתוף פעולה למען הסביבה

נספרסו ואוריין בשיתוף פעולה למען הסביבה

חברת נספרסו בשיתוף חטיבת ההפצה של חברת אוריין שומרות יחד על איכות הסביבה ויפעילו רכב חשמלי למשלוחים עבור לקוחות עסקיים בישראל.

תקציר החדשות

חברת נספרסו ישראל משיקה שיתוף פעולה עם חטיבת ההפצה וההובלה של חברת אוריין, במסגרתו יופעל רכב מסחרי חשמלי למשלוחים עבור הלקוחות העסקיים של החברה.

בעזרת שימוש ברכב ה- eVito החשמלי של מרצדס, מעבירה החברה פן נוסף של פעילותה לפעילות ירוקה. הרכב החדיש מצויד בטכנולוגיית הנעה חשמלית ומאפשר אלטרנטיבה לרכבי ההפצה המונעים בדלק. לצד פליטת מזהמים אפסית וטווח נסיעה גבוה העומד על בין 340 ל-350 ק”מ, מדובר באפשרות תחרותית ירוקה בעולם השינוע.

הבחירה ברכב המסחרי החשמלי למתן שירות ללקוחות נספרסו, נובעת מהחזון של החברה. חברת נספרסו הציבה לעצמי יעדים ברמה הגלובאלית לפיהם החברה תגיע לאפס פליטות לאורך שרשרת הערך עד שנת 2050 לכל המאוחר ו-2035 לכל המוקדם.

יחד עם נספרסו, חברת אוריין, הראשונה בתחומה בישראל שהביאה את בשורת החשמליות לצי רכביה, מציגה אף היא חזון ירוק לעתיד טוב יותר. רכישת הרכבים החשמליים היא חלק מתוכנית קיימות ארגונית באוריין, המגדירה יעדי קיימות מדידים אותם היא מיישמים ומעדכנת מדי שנה. שיתוף הפעולה בין החברות מאפשר לשתיים להישאר החלוצות המובילות בתחומן בפן הקיימות.

נספרסו ואוריין בשיתוף פעולה למען הסביבה פורסם ע”י וואלה! כסף.

myHerb News

חדשות בירוק Newsflow

ארכיון הידיעות והעדכונים.
Click to access the login or register cheese
Scroll to Top

האתר משתמש ב- Cookies כדי לשפר את חווית הגלישה שלך. יש לקרוא ולאשר את תנאי השימוש וכתב הויתור.

הע”י לחיצה על “אני מסכים” אתם מאשרים כי קראתם ואתם מסכימים לתנאי השימוש וכתב הויתור. המשך הגלישה באתר והשימוש בעוגיות מהווה את הסכמתכם. אם אינכם קראתם ואינכם מאשרים את תנאי השימוש וכתב הויתור עליכם לצאת מן האתר.

ברוכים הבאים

myHerb Newsletter

אנו ממליצים לכם להצטרף לניוזלטר שלנו, לקבלת עדכונים חמים ובלעדיים היישר לתיבת האימייל שלכם.

*אנחנו מתנגדים לספאם.
*באפשרותכם לבטל את ההרשמה בכל עת.