חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
myHerb News

Newsflow

myHerb

קיימות חיובית: “לצאת מנקודת הנחה שאפשר גם וגם״

קיימות חיובית: "לצאת מנקודת הנחה שאפשר גם וגם״

כולנו חווים את שינויי האקלים על בשרנו, ובמצבים קיצוניים, כמו אירועי החודש האחרון, המחשבה על ההמשך עלולה לשתק ולייאש. איך אפשר להתמודד מנטלית עם החרדה האקולוגית ולהמשיך בכל זאת לעשות משהו נכון? "בלי לדרוש מאנשים להקריב, כי זה פשוט לא יעבוד. רוב האנשים לא משנים את מה שנוח להם".

תקציר החדשות

מזג האוויר השתגע. העולם השתגע. אנחנו משתגעים. בפעם המי יודע כמה, השבועות האחרונים ממחישים עד כמה העסק שנקרא “כדור הארץ”, לא ממש בשליטה. סופה טרופית בקליפורניהשריפות ענק בקנדה, גלי חום קיצוני באירופה, בסין נשברו שיאי החום של כל הזמנים וגם, בלי לברוח יותר מדי, כאן בארץ כולנו עוברים בחודשים האחרונים מגל חום אחד למשנהו. מול כל זה, מה יותר מתבקש מלחוש חוסר אונים, ייאוש, חרדה, הכחשה וכל מה שיעזור לנו איכשהו להמשיך?

יש כאלו שמנסים למתג את החרדה האקולוגית כמודעות אקולוגית, אמפתיה אקולוגית או חמלה אקולוגית, זה נכון, אבל לא זה מה שיאפשר לנו להתמודד גם עם תחושת החרדה הספציפית הזו והמאפיינים הייחודיים שלה. יש גם כאלו שמעדיפים לשים בצד את ההלם והפחד ולקפוץ מיד למסקנות מעשיות ולפעולות בשטח. האם זה יעיל? האם זה נכון?”

N12 – קיימות חיובית: “לצאת מנקודת הנחה שאפשר גם וגם״ – פורסם ע”י mako (N12).

נווטו בין חדשות באותו הנושא

myHerb News

חדשות בירוק Newsflow

ארכיון הידיעות והעדכונים.
Click to access the login or register cheese
Scroll to Top

האתר משתמש ב- Cookies כדי לשפר את חווית הגלישה שלך. יש לקרוא ולאשר את תנאי השימוש וכתב הויתור.

הע”י לחיצה על “אני מסכים” אתם מאשרים כי קראתם ואתם מסכימים לתנאי השימוש וכתב הויתור. המשך הגלישה באתר והשימוש בעוגיות מהווה את הסכמתכם. אם אינכם קראתם ואינכם מאשרים את תנאי השימוש וכתב הויתור עליכם לצאת מן האתר.

ברוכים הבאים

myHerb Newsletter

אנו ממליצים לכם להצטרף לניוזלטר שלנו, לקבלת עדכונים חמים ובלעדיים היישר לתיבת האימייל שלכם.

*אנחנו מתנגדים לספאם.
*באפשרותכם לבטל את ההרשמה בכל עת.