חיפוש
Close this search box.
myHerb News

Newsflow

עיריית ת”א-יפו משיקה מרכז קיימות בדיזנגוף סנטר

עיריית ת"א-יפו משיקה מרכז קיימות בדיזנגוף סנטר

"אחרי שנים של פעילות ענפה ואף מדהימה בתחום הקיימות העירונית והאקולוגיה האורבנית, מקבל דיזנגוף סנטר את החותמת הרשמית מהעירייה שמייסדת בו מרכז עירוני חדש לקיימות וגם בית ספר לקיימות. אם הכל יעבוד כמו שצריך אז כנראה שנמשיך להתקיים" - מאת מערכת טיים אאוט

תקציר החדשות

“אחרי שנים של פעילות ענפה ואף מדהימה בתחום הקיימות העירונית והאקולוגיה האורבנית, מקבל דיזנגוף סנטר את החותמת הרשמית מהעירייה שמייסדת בו מרכז עירוני חדש לקיימות וגם בית ספר לקיימות. אם הכל יעבוד כמו שצריך אז כנראה שנמשיך להתקיים”.

“אחרי שנים ארוכות שבהן הוביל דיזנגוף סנטר את כל הקשור בקיימות עירונית ואקולוגיה אורבנית בתל אביב, בשלל פרויקטים מעולים כמו מערת העטלפים הנהדרת, המרכז לדבוראות עירונית ביו-דינמית (!), הקומפוסטר הגדול במזה”ת, חווה חקלאית הידרופונית על גג המבנה ועוד, מגיעה עכשיו החותמת הרשמית: עיריית תל אביב-יפו משיקה את מרכז הקיימות העירוני שלה בסנטר והוא יהווה עוגן נוסף בהיערכות העירונית למשבר האקלים. המרכז יופעל על ידי הרשות לאיכות סביבה וקיימות בעיריית תל אביב-יפו יסייע ללמד, להכשיר, ולתת כלים לתושבים.ות בנושאי צמצום צריכה, טיפוח הטבע העירוני, דאגה למגוון הביולוגי ועוד.”

קראו עוד: הענק הירוק: עיריית ת”א-יפו משיקה מרכז קיימות בדיזנגוף סנטר – פורסם ע”י טיים אאוט

myHerb News

חדשות בירוק Newsflow

ארכיון הידיעות והעדכונים.
Click to access the login or register cheese
Scroll to Top

האתר משתמש ב- Cookies כדי לשפר את חווית הגלישה שלך. יש לקרוא ולאשר את תנאי השימוש וכתב הויתור.

הע”י לחיצה על “אני מסכים” אתם מאשרים כי קראתם ואתם מסכימים לתנאי השימוש וכתב הויתור. המשך הגלישה באתר והשימוש בעוגיות מהווה את הסכמתכם. אם אינכם קראתם ואינכם מאשרים את תנאי השימוש וכתב הויתור עליכם לצאת מן האתר.

ברוכים הבאים

myHerb Newsletter

אנו ממליצים לכם להצטרף לניוזלטר שלנו, לקבלת עדכונים חמים ובלעדיים היישר לתיבת האימייל שלכם.

*אנחנו מתנגדים לספאם.
*באפשרותכם לבטל את ההרשמה בכל עת.
דילוג לתוכן