חיפוש
Close this search box.
myHerb News

Newsflow

22 הנבחרים: אלו אנשי הסביבה של ישראל השנה

22 הנבחרים: אלו אנשי הסביבה של ישראל השנה

הם מקדישים את חייהם לסביבה, מתוך אמונה בצדקת הדרך, ונאבקים על הבית של כולנו, על כדור הארץ: הכירו את 22 הנבחרות והנבחרים של מיזם "אנשי הסביבה" של האגודה הישראלית לאקולוגיה ולמדעי הסביבה - האנשים שהופכים את המדינה שלנו, ואת הפלנטה בכלל, למקום טוב וירוק יותר.

תקציר החדשות

הם מקדישים את חייהם לסביבה, מתוך אמונה בצדקת הדרך, ונאבקים על הבית של כולנו, על כדור הארץ: הכירו את 22 הנבחרות והנבחרים של מיזם “אנשי הסביבה” של האגודה הישראלית לאקולוגיה ולמדעי הסביבה – האנשים שהופכים את המדינה שלנו, ואת הפלנטה בכלל, למקום טוב וירוק יותר.

זוהי השנה הראשונה למיזם ״אנשי הסביבה״, שמטרתו להאיר את עשייתם הסביבתית של סוכני השינוי הירוק המשפיעים בישראל. במסגרת היוזמה, שאותה מובילה האגודה הישראלית לאקולוגיה ולמדעי הסביבה בשיתוף פעולה עם החברה להגנת הטבע, קק”ל, ארגון חיים וסביבה, ynet, רדיקל, דיזנגוף סנטר ושגרירות ארצות הברית, יותר מ-200 פעילות ופעילי סביבה, ובהם יזמיות, מקדמי מדיניות, חוקרים, מדעניות ועוד, הגישו את מועמדותם והוגשו על ידי אחרים – ו-22 בלבד נבחרו ל”אנשי הסביבה” של ישראל 2023. אז קבלו את הנבחרת:

22 הנבחרים: אלו אנשי הסביבה של ישראל השנה פורסם ע”י ynet ידיעות אחרונות.

myHerb News

חדשות בירוק Newsflow

ארכיון הידיעות והעדכונים.
Click to access the login or register cheese
Scroll to Top

האתר משתמש ב- Cookies כדי לשפר את חווית הגלישה שלך. יש לקרוא ולאשר את תנאי השימוש וכתב הויתור.

הע”י לחיצה על “אני מסכים” אתם מאשרים כי קראתם ואתם מסכימים לתנאי השימוש וכתב הויתור. המשך הגלישה באתר והשימוש בעוגיות מהווה את הסכמתכם. אם אינכם קראתם ואינכם מאשרים את תנאי השימוש וכתב הויתור עליכם לצאת מן האתר.

ברוכים הבאים

myHerb Newsletter

אנו ממליצים לכם להצטרף לניוזלטר שלנו, לקבלת עדכונים חמים ובלעדיים היישר לתיבת האימייל שלכם.

*אנחנו מתנגדים לספאם.
*באפשרותכם לבטל את ההרשמה בכל עת.
דילוג לתוכן