חיפוש
Close this search box.
myHerb News

Newsflow

המאבק נגד מפעל הפסולת בשפד”ן: הועברו 60 אלף שקל לקראת הבג”ץ

המאבק נגד מפעל הפסולת בשפד"ן: הועברו 60 אלף שקל לקראת הבג"ץ

המאבק נגד מפעל הפסולת בשפד"ן: הועברו 60 אלף שקל לקראת הבג"ץ. עיריית ראשון לציון ועמותת ״ראשונים נלחמים למען איכות הסביבה בראשון-לציון״ ממשיכים במאבק כנגד הקמת מפעל הפסולת ליד השפד״ן. ״קרן ראשון״ כבר סייעה בעשרות אלפי שקלים להמשך המאבק בצעד המשפטי בהגשת בג״ץ. מיינט ראשון לציון.

תקציר החדשות

עיריית ראשון לציון ועמותת ״ראשונים נלחמים למען איכות הסביבה בראשון-לציון״ ממשיכים במאבק כנגד הקמת מפעל הפסולת ליד השפד״ן. ״קרן ראשון״ כבר סייעה בעשרות אלפי שקלים להמשך המאבק בצעד המשפטי בהגשת בג״ץ.

לפני כחודש המליץ בית המשפט העליון לעיריית ראשון לציון למשוך את הערער כנגד הקמת מתקן הפסולת ליד השפד״ן. בעירייה אמנם משכו, אך לא התכוונו להפסיק להלחם. כצעד ראשון במאבק החלה העירייה להעביר חלק מהפסולת העירונית שלה לחירייה, במטרה לייתר את הכלכליות של המפעל העתידי. היום (חמישי) נרשמה התקדמות נוספת: ״קרן ראשון״ העבירה כ-60 אלף שקלים על מנת לסייע לצעד הנוסף של הגשת הבג״ץ.

המאבק נגד מפעל הפסולת בשפד”ן: הועברו 60 אלף שקל לקראת הבג”ץ פורסם ע”י מיינט ראשון לציון.

myHerb News

חדשות בירוק Newsflow

ארכיון הידיעות והעדכונים.
Click to access the login or register cheese
Scroll to Top

האתר משתמש ב- Cookies כדי לשפר את חווית הגלישה שלך. יש לקרוא ולאשר את תנאי השימוש וכתב הויתור.

הע”י לחיצה על “אני מסכים” אתם מאשרים כי קראתם ואתם מסכימים לתנאי השימוש וכתב הויתור. המשך הגלישה באתר והשימוש בעוגיות מהווה את הסכמתכם. אם אינכם קראתם ואינכם מאשרים את תנאי השימוש וכתב הויתור עליכם לצאת מן האתר.

ברוכים הבאים

myHerb Newsletter

אנו ממליצים לכם להצטרף לניוזלטר שלנו, לקבלת עדכונים חמים ובלעדיים היישר לתיבת האימייל שלכם.

*אנחנו מתנגדים לספאם.
*באפשרותכם לבטל את ההרשמה בכל עת.
דילוג לתוכן