חיפוש
Close this search box.
myHerb News

Newsflow

המשרד להגנת הסביבה מציג: מלגות מחקר לסטודנטים בנושאים סביבתיים

המשרד להגנת הסביבה מציג: מלגות מחקר לסטודנטים בנושאים סביבתיים

בארגוני הסביבה מותחים ביקורת קשה על הממשלה בשל הסחבת בחקיקת חוק אקלים משמעותי: "מבזבזים כספי ציבור במקום להשקיע אותם בהיערכות מיידית".

תקציר החדשות

“המשרד להגנת הסביבה יוצא בתמיכה בהיקף של כמיליון שקל במלגות לסטודנטים מצטיינים בתואר שני ושלישי עבור מחקרים אקדמיים בתחומי הסביבה ומשבר האקלים, בהובלת המדענית הראשית של המשרד פרופ’ נגה קרונפלד־שור.

סטודנטים יוכלו לקבל סכומים של בין 50־130 אלף שקל למלגה למשך שנתיים עד ארבע שנים בתחומי מחקר כמו היערכות למשבר האקלים, טיפול בפסולת וקידום כלכלה מעגלית ושמירת השטחים הפתוחים. מטרת תוכנית התמיכה, שמובילה המדענית הראשית של המשרד, היא להעשיר את הידע וההון האנושי בישראל, ולהביא להגדלת מספר הבוגרים האקדמאים העוסקים במחקר בתחומי הסביבה.

“הענקת המלגות תגביר את מיצוי הפוטנציאל הקיים במוסדות ואצל החוקרים לפיתוח תחומי ידע אלו”, אומרת פרופ’ קרונפלד־שור. “אני קוראת לחוקרות וחוקרי הסביבה להמשיך את העשייה החשובה שמסייעת לנו כמשרד וכחברה להתמודדות עם האתגרים הסביבתיים העומדים לפתחנו”.

המשרד להגנת הסביבה מציג: מלגות מחקר לסטודנטים בנושאים סביבתיים  פורסם ע”י מעריב און ליין

myHerb News

חדשות בירוק Newsflow

ארכיון הידיעות והעדכונים.
Click to access the login or register cheese
Scroll to Top

האתר משתמש ב- Cookies כדי לשפר את חווית הגלישה שלך. יש לקרוא ולאשר את תנאי השימוש וכתב הויתור.

הע”י לחיצה על “אני מסכים” אתם מאשרים כי קראתם ואתם מסכימים לתנאי השימוש וכתב הויתור. המשך הגלישה באתר והשימוש בעוגיות מהווה את הסכמתכם. אם אינכם קראתם ואינכם מאשרים את תנאי השימוש וכתב הויתור עליכם לצאת מן האתר.

ברוכים הבאים

myHerb Newsletter

אנו ממליצים לכם להצטרף לניוזלטר שלנו, לקבלת עדכונים חמים ובלעדיים היישר לתיבת האימייל שלכם.

*אנחנו מתנגדים לספאם.
*באפשרותכם לבטל את ההרשמה בכל עת.
דילוג לתוכן