חיפוש
Close this search box.
myHerb News

Newsflow

בית הזיקוק באשדוד גרם לזיהום אוויר: צפוי לקנס של כ-7 מיליון שקל

בית הזיקוק באשדוד גרם לזיהום אוויר: צפוי לקנס של כ-7 מיליון שקל

בית הזיקוק באשדוד גרם לזיהום אוויר: צפוי לקנס של כ-7 מיליון שקל - המשרד להגנת הסביבה לחברה על כוונתו להטיל עיצום כספי בגין הפרות שונות של תנאי היתר הפליטה וחריגות בדיגומי פתע ובניטור הרציף בארובות המפעל. כך עולה מידיעה שהתפרסמה באתר כלכליסט. שרון מרק:"המאבק הסביבתי של חבריי ושלי נושא פרי". חדשות Ashdod10

תקציר החדשות

המשרד להגנת הסביבה לחברה על כוונתו להטיל עיצום כספי בגין הפרות שונות של תנאי היתר הפליטה וחריגות בדיגומי פתע ובניטור הרציף בארובות המפעל. כך עולה מידיעה שהתפרסמה באתר כלכליסט. שרון מרק:”המאבק הסביבתי של חבריי ושלי נושא פרי”.

ל״כלכליסט״ שפרסם את הפרטים נודע כי המשרד להגנת הסביבה הודיע ב-30 באוגוסט לבית הזיקוק באשדוד, שפוצל לאחרונה מחברת פז, על כוונתו להטיל עיצום כספי לפי חוק אוויר נקי, בסך 6.9 מיליון שקל, בגין הפרות שונות של תנאי היתר הפליטה וחריגות בדיגומי פתע ובניטור הרציף בארובות המפעל. לאחר שתקבל החברה הזדמנות להשמיע את טענותיה, ייתכן כי סכום העיצום יופחת לפי שיקול דעתו של המשרד להגנת הסביבה.

ההפרות המיוחסות לבית הזיקוק כוללות חריגות מערך הסף שנקבע בהיתר הפליטה למפעל עבור פליטת מזהמים המזיקים לבריאות ולסביבה בארובות המפעל.

בעבודה משותפת של המשרד להגנת הסביבה עם איגוד ערים אשדוד-חבל יבנה התגלו חריגות בפליטות פחמן חד חמצני (CO), גופרית דו חמצנית (SO2), חומרים אורגניים (TOC) וכן פליטת עשן שחור.

בית הזיקוק באשדוד גרם לזיהום אוויר: צפוי לקנס של כ-7 מיליון שקל פורסם ע”י Ashdod10.

myHerb News

חדשות בירוק Newsflow

ארכיון הידיעות והעדכונים.
Click to access the login or register cheese
Scroll to Top

האתר משתמש ב- Cookies כדי לשפר את חווית הגלישה שלך. יש לקרוא ולאשר את תנאי השימוש וכתב הויתור.

הע”י לחיצה על “אני מסכים” אתם מאשרים כי קראתם ואתם מסכימים לתנאי השימוש וכתב הויתור. המשך הגלישה באתר והשימוש בעוגיות מהווה את הסכמתכם. אם אינכם קראתם ואינכם מאשרים את תנאי השימוש וכתב הויתור עליכם לצאת מן האתר.

ברוכים הבאים

myHerb Newsletter

אנו ממליצים לכם להצטרף לניוזלטר שלנו, לקבלת עדכונים חמים ובלעדיים היישר לתיבת האימייל שלכם.

*אנחנו מתנגדים לספאם.
*באפשרותכם לבטל את ההרשמה בכל עת.
דילוג לתוכן