חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
myHerb News

Newsflow

myHerb

כשהבית החכם פוגש חיים ברי קיימא: LG מציגה את החזון שהופך למציאות

כשהבית החכם פוגש חיים ברי קיימא: LG מציגה את החזון שהופך למציאות

לחיים ברי קיימא יש הרבה מאוד היבטים ותחומים וכדי להבטיח אותם צריך לחשוב, וגם להשקיע, במחזור, בהפחתת כמות הפסולת, הקטנת זיהום האוויר וגם צמצום השימוש במשאבים יקרים. אבל כדי שזה באמת יקרה, וכדי שהמסה של הציבור תאמץ התנהגות רצויה, צריך לחשוב על הדברים הקטנים.

תקציר החדשות

בשנים האחרונות העולם הטכנולוגי מתכנס לפתרונות שיכולים להפוך את תחום הקיימות לנגיש לכל אחד, כדי שיהפוך כחלק אינטגרלי מהחיים בבית.

במסגרת תערוכת IFA 2023, שנערכת בימים אלה בברלין, הציגה LG את החזון שלה לחיים ברי קיימא. למעשה, זה מעבר לחזון כי חלק גדול מהמוצרים כבר קיימים כיום בשוק, ומה שמייחד אותה זה הרצון שלה להוות פתרון כולל ואקולוגי המאפשר להפוך אנרגיה מתחדשת לשימוש יעיל של כלל הצרכנים בבית – וגם לחסוך בעלויות החשמל.

כשהשמש מפעילה את מכונת הכביסה

הטכנולוגיה של LG נועדה להפוך את החשמל לחכם, אבל חכם שמתאים באופן מוגדר לאופי השימוש של כל אחד ואחד מבני הבית. הפתרון משלב מערכת לאגירת אנרגיה (ESS) מחשמל המופק מפאנלים סולאריים, משאבת חום אוויר למים ומוצרי קצה חכמים. המערכת תוכל לנהל את כל העבודה שלהם בהתאם לזמן הכי נכון ולתנאי הסביבה.

הפלטפורמה תחבר בין מכשירי LG השונים, כמו מקרר, מדיח כלים, מכונת כביסה, מייבש, מזגן ועוד. המערכת מאפשרת למשתמש לבחור בין שלושה מצבים: אוטומטי, ידני או חיווי. במצב האוטומטי, המערכת מתאימה את ההפעלה של המכשירים ללוח הזמנים של המשתמש, למחירי החשמל ולתנאי האקלים. במצב הידני, המשתמש יכול להתאים את ההעדפות שלו באמצעות אפליקציית LG ThinQ. במצב החיווי, המערכת מראה למשתמש את צריכת האנרגיה של כל מכשיר באופן מדויק ומעודדת אותו להשתמש בשעות בהן נאגרת האנרגיה.

כשהבית החכם פוגש חיים ברי קיימא: LG מציגה את החזון שהופך למציאות פורסם ע”י TGspot.co.il.

myHerb News

חדשות בירוק Newsflow

ארכיון הידיעות והעדכונים.
Click to access the login or register cheese
Scroll to Top

האתר משתמש ב- Cookies כדי לשפר את חווית הגלישה שלך. יש לקרוא ולאשר את תנאי השימוש וכתב הויתור.

הע”י לחיצה על “אני מסכים” אתם מאשרים כי קראתם ואתם מסכימים לתנאי השימוש וכתב הויתור. המשך הגלישה באתר והשימוש בעוגיות מהווה את הסכמתכם. אם אינכם קראתם ואינכם מאשרים את תנאי השימוש וכתב הויתור עליכם לצאת מן האתר.

ברוכים הבאים

myHerb Newsletter

אנו ממליצים לכם להצטרף לניוזלטר שלנו, לקבלת עדכונים חמים ובלעדיים היישר לתיבת האימייל שלכם.

*אנחנו מתנגדים לספאם.
*באפשרותכם לבטל את ההרשמה בכל עת.