ה- Skullcap הוא יליד צפון אמריקה, עדיין גדל בטבע בחלק גדול של ארה\”ב וקנדה. היתרונות הבריאותיים העיקריים ביותר של הסקוטלריה כוללים את היכולת למנוע סוגים מסוימים של סרטן, להפחית חרדה, להרגיע את מערכת העצבים, לסייע בסוכרת, לסייע בירידה במשקל, הפחתת דלקתיות, איזון הורמונלי, וכן הסדרת השינה.

זהו צמח רב שנתי פורח ממשפחת המנטה. שמו המדעי הוא Scutellaria lateriflora, בעל פרחים כחולים או סגולים. היתרונות הבריאותיים של הצמח נובעים מנוכחות של תרכובות פנוליות שונות ו- flavones המשפיעים על הגוף בדרכים רבות ושונות. הוא שימש באופן מסורתי את הילידים האמריקאים במשך מאות שנים.

הקלה במצבי מתח וחרדה

שתיית תה הסקוטלריה היא שיטה פופולרית לאזן את ההורמונים בגוף שלך, כפי שהוא מגרה את שחרור האנדורפינים ובאופן כללי יתרום למצב הרוח שלך. אם אתה מרגיש מתוח ללא סיבה, אז אולי מה שאתה צריך הוא בסך הכל כוס תה של Skullcap.

מפחית כאב

ה- Skullcap הוא בעל תכונות משכחות כאבים מסוימים, הוא יכול לעזור להקל על הכאב בכל הגוף, גם באמצעות הפחתת הדלקתיות ולא רק. עשוי לתת דחיפה גדולה לריפוי פצעים או אם אתה מחלים מפציעה, גם על ידי יישום מקומי.

מרגיע את מערכת העצבים

אם אתם סובלים מהפרעות עצבים, אתם עשויים לחוות התקפי עוויתות או תופעות לוואי אחרות הנובעות מבעיה במערכת העצבים שלכם. תה הסקוטלריה יכול להרגיע את מערכת העצבים ולמנוע מצבים כאלה. זה נעשה באופן מסורתי בכדי להפחית את תדירות ההתקפים ואת חומרתם.

מקורות: OrganicFacts