myHerb News

Newsflow

myHerb News

חדשות קיימות ואיכות הסביבה - עדכונים ודיווחים מישראל

עדכונים שוטפים בנושא איכות הסביבה בארץ. כולל דיווחים, סקירות, ידיעות, עדכונים והצהרות רשמיות של המשרד להגנת הסביבה בישראל. החדשות מתעדכנות ב- Live בעזרת RSS באופן סלקטיבי כדי לסנן תוכן מיותר ולרכז חדשות רלוונטיות ומעניינות בלבד.

קיימות בישראל

פרסומים של המשרד להגנת הסביבה

עדכונים שוטפים בנושא איכות הסביבה בארץ. הצהרות המשרד להגנת הסביבה. בין השאר, פרסום פרויקטים סביבתיים חדשים, מחקר וחינוך, השקעות ופתרונות טכנולוגיים, פיקוח ובקרה, אכיפה ומניעת מפגעים סביבתיים.

הודעות לעיתונות

כותרות ועדכונים מהארץ: הצהרות המשרד להגנת הסביבה. בין השאר, פרסום פרויקטים סביבתיים חדשים, מחקר וחינוך, השקעות ופתרונות טכנולוגיים, פיקוח ובקרה, אכיפה ומניעת מפגעים סביבתיים.

המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה פועלת בשיתוף יחידות צה”ל השונות למניעה ולהסרה של מפגעים סביבתיים בשטחי הכינוס

מאז פרוץ מלחמת חרבות ברזל, מפקחי המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה פועלים לשמירה על הסביבה בשטחי הכינוס של כוחות הביטחון באזור הדרום, מתוך שיתוף פעולה עם גורמי צה”ל.

לכתבה המלאה »

המשרד להגנת הסביבה עם שותפים וארגונים נוספים תומכים בעוטף ישראל ביוזמות חדשות לימים אלה

יחד בסביבה – מגיעים עד אליכם לפעילויות חווייתיות לפי גיל בנושאי טבע וסביבה לילדים ולנוער מכל עוטף ישראל; ילדים בסביבה – קישורים למגוון פעילויות מקוונות ומשחקים בנושאי סביבה.

לכתבה המלאה »

“חרבות ברזל”: השרה להגנת הסביבה עידית סילמן ומנכ”ל המשרד גיא סמט קיימו הערכות מצב במסגרת היערכות בשיתוף פיקוד העורף לתרחיש פגיעה במפעלים המכילים חומרים מסוכנים

גורמי המקצוע של המשרד להגנת הסביבה סייעו ביומיים האחרונים לבחינת עמידתם של המפעלים בהנחיות פיקוד העורף למיגון בטיחותי ולשמירה על רציפות תפקודית במשק.

לכתבה המלאה »

המשרד להגנת הסביבה

חדשות ירוקות

Sustainability & Eco-Friendly RSS News Hub

עדכונים ודיווחים מקומיים ומרחבי העולם בנושא טבע, איכות הסביבה, כלכלה, קיימות, טכנולוגיה ובינה מלאכותית.

דיווחים וידיעות מקומיות בזמן אמת

עדכונים שוטפים בנושא איכות הסביבה וצמחי מרפא בארץ. עדכונים על פיתוח פרויקטים סביבתיים חדשים, מחקר וחינוך, יזמות וסטארט-אפ, השקעות ופתרונות טכנולוגיים, פיקוח ובקרה סביבתיים, אכיפה ומניעת מפגעים סביבתיים.

קיימות

השקעות, כלכלה ופיתוח

עדכונים שוטפים מהסקטור הכלכלי של הטכנולוגיה הירוקה. פיתוחים, השקעות, יזמות, סטארט-אפים, שיתופי פעולה, יישום טכנולוגיות ופתרונות ברי קיימא.

עדכונים ודיווחים

פרסום פרויקטים סביבתיים חדשים, השקעות בפרויקטים ברי קיימא, יישום פתרונות טכנולוגיים, יזמות וסטארט-אפ, שיתופי פעולה ופיתוח פתרונות סביבתיים.

התחנה החדשה אחרי קריסת סולגרין – תום שפרן ינהל את קבוצת אלון שנרכשה בידי אלעזרא

חברת הרכב אלבר שבשליטת אלי אלעזרא הודעה הבוקר על השלמת הרכישה של קבוצת התברואה ואיסוף האשפה אלון – לפי הערכות בסכום של מעל 100 מיליון שקל; שפרן עזב את סולגרין בדצמבר האחרון אחרי קריסת המניה.  כלכליסט

לכתבה המלאה »

ליסינג לעתיד ירוק: אלבר השלימה את רכישת קבוצת אלון

ליסינג לעתיד ירוק: אלבר השלימה את רכישת קבוצת אלון. רכישה ירוקה: חברת הרכב אלבר הודיעה היום לבורסה כי השלימה את הליך הרכישה של קבוצת אלון, קבוצה ותיקה בתחום הקיימות, הכלכלה המעגלית והפתרונות לאיכות הסביבה. וואלה! נדל”ן

לכתבה המלאה »

קיימות

חינוך, תרבות וחברה

עדכונים בנושא קידום הקיימות במישור החינוכי, פרויקטים חינוכיים בנושא איכות הסביבה והקיימות, העלאת המודעות, יישום הקיימות במערכת החינוך, פעילויות חינוכיות ברחבי הארץ, יזמות ועידוד פיתוח פתרונות ברי-קיימא.

עדכונים ודיווחים

קידום הקיימות במישור החינוכי, פרויקטים חינוכיים בנושא איכות הסביבה והקיימות, העלאת המודעות, יישום הקיימות במערכת החינוך, פעילויות חינוכיות ברחבי הארץ, יזמות ועידוד פיתוח פתרונות ברי-קיימא.

היום עבדתי מ–7:00 עד 15:00 ב–30 מעלות. זה במקום ללכת לחדר כושר

אחרי שרינה אפשטיין השתתפה בקורס לתכנון מערכות אקולוגיות בדרום אפריקה, היא החליטה לעבוד את האדמה ולעסוק בתחום ברחבי היבשת, עד חזרתה לישראל. “יש על התחום סטיגמה, ואני פה להוכיח שאישה יכולה להיות גם אשת עסקים טובה וגם חקלאית טובה”. TheMarker.

לכתבה המלאה »

באר שבע: כולכם מוזמנים לערב שמחבר בין סביבה לקהילה

עולם הקהילות זקוק לתפיסה סביבתית, כגורם מעגן למקום, למערכות האקולוגיות, לאתגרי האקלים ולהזדמנויות שעידן הקיימות מביא עימו. תפישה שמשיבה את הקהילות והמקומיות למרכז, ואת הטבע והיחסים עימו כמרחב קהילתי אקו-סוציאלי שתומך ברווחה הדדית, שיש בה איכות חיים, רווחה והשראה למערכות חברתיות המעודדות, חיבורים, שגשוג וחוסן.

לכתבה המלאה »

קיימות

פיתוח טכנולוגיות ופרויקטים סביבתיים

פיתוח ויישום פתרונות וטכנולוגיות ברות קיימא: פיתוח פתרונות למפגעים סביבתיים, טכנולוגיות לשימור איכות האוויר והקרקע, ניטור ובקרה מתקדמים, שילוב בינה מלאכותית ושירותים דיגיטליים מתקדמים בתחום החקלאות.  

עדכונים ודיווחים

פרסום פיתוחים טכנולוגיים חדשים, יישום פתרונות לשמירה על איכות הסביבה, פרויקטים חדשים ויזמות בתחום משבר האקלים, שילוב בינה מלאכותית ויישומים דיגיטליים מתקדמים לקידום פתרונות סביבתיים.

מהיסוד: מדריך לבניית נווה מדבר ידידותי לסביבה משלך

מהיסוד: מדריך לבניית נווה מדבר ידידותי לסביבה משלך. יצירת גינה אקולוגית היא עשייה מתגמלת ומספקת המאפשרת ליהנות מהיופי של הטבע תוך כדי תרומה לסביבה בת קיימא. במדריך מקיף זה, נלווה אותך בתהליך של הקמת ובניית נווה מדבר ידידותי לסביבה משלך. בין אם אתם גננים ותיקים או מתחילים, מאמר זה יספק לכם את המידע והטיפים הדרושים ליצירת גינה משגשגת וידידותית לסביבה.  ecowave.org.il

לכתבה המלאה »
RSS Sustainability News Feed
Imported from Google News | Quality selective filtering

myHerb RSS News Feed

Environmental & Sustainable Newsflow

עדכונים ודיווחים מקומיים בנושא טבע, איכות הסביבה, כלכלה, קיימות, טכנולוגיה ובינה מלאכותית וגם הצהרות של המשרד להגנת הסביבה. כמו כן מידע על פליטות פחמן, נתוני יערות וצמחיה, מידע על זיהומים ואזהרות ממקורות ממשלתיים וארגוני סביבה בינלאומיים.

ערוץ העדכונים שלנו יצא לדרך ואנחנו פועלים לשלב ולספק לכם עדכונים של נתוני סביבה בזמן אמת – מה שהכי רלוונטי לכם, לפי מיקום או תחומי עניין מועדפים.

Click to access the login or register cheese
Scroll to Top

האתר משתמש ב- Cookies כדי לשפר את חווית הגלישה שלך. יש לקרוא ולאשר את תנאי השימוש וכתב הויתור.

הע”י לחיצה על “אני מסכים” אתם מאשרים כי קראתם ואתם מסכימים לתנאי השימוש וכתב הויתור. המשך הגלישה באתר והשימוש בעוגיות מהווה את הסכמתכם. אם אינכם קראתם ואינכם מאשרים את תנאי השימוש וכתב הויתור עליכם לצאת מן האתר.

ברוכים הבאים

myHerb Newsletter

אנו ממליצים לכם להצטרף לניוזלטר שלנו, לקבלת עדכונים חמים ובלעדיים היישר לתיבת האימייל שלכם.

*אנחנו מתנגדים לספאם.
*באפשרותכם לבטל את ההרשמה בכל עת.
דילוג לתוכן