myHerb

טכנולוגיה ופתרונות ברי קיימא

הקרן להגנת הסביבה במהלך ענק: הפיתוח שיאט את משבר הזיהום הסביבתי – אייס

הקרן להגנת הסביבה במהלך ענק: הפיתוח שיאט את משבר הזיהום הסביבתי EDF, חברת הבת של הקרן להגנת הסביבה פיתחה את MethaneSAT שתכמת את סך פליטות המתאן ותסייע ללוויינים אחרים שלא יכולים לעשות זאת. נשיא ה-EDF, פרד קרופ: “צמצום זיהום המתאן היא הדרך המהירה ביותר להאט את קצב ההתחממות”.   MethaneSAT, שפותח על ידי חברת בת […]

הקרן להגנת הסביבה במהלך ענק: הפיתוח שיאט את משבר הזיהום הסביבתי – אייס Read More »

מהיסוד: מדריך לבניית נווה מדבר ידידותי לסביבה משלך

מהיסוד: מדריך לבניית נווה מדבר ידידותי לסביבה משלך. יצירת גינה אקולוגית היא עשייה מתגמלת ומספקת המאפשרת ליהנות מהיופי של הטבע תוך כדי תרומה לסביבה בת קיימא. במדריך מקיף זה, נלווה אותך בתהליך של הקמת ובניית נווה מדבר ידידותי לסביבה משלך. בין אם אתם גננים ותיקים או מתחילים, מאמר זה יספק לכם את המידע והטיפים הדרושים ליצירת גינה משגשגת וידידותית לסביבה.  ecowave.org.il

מהיסוד: מדריך לבניית נווה מדבר ידידותי לסביבה משלך Read More »

פולקסווגן גולף GTI ויונדאי i30N: האם ב־2023 יש מקום למכוניות קומפקטיות

הן על הכוונת של אנשי איכות הסביבה, והחשמליות מהירות וזולות יותר לאחזקה. האם ב־2023 יש עוד מקום למכוניות קומפקטיות חמות? ואם כן, למי? מסע על ציר קוריאה־גרמניה. מעריב און ליין

פולקסווגן גולף GTI ויונדאי i30N: האם ב־2023 יש מקום למכוניות קומפקטיות Read More »

הזיהום יוצא מהאופנה: הטכנולוגיה ששומרת על הסביבה מנזקי תעשיית האופנה

הזיהום יוצא מהאופנה: הטכנולוגיה ששומרת על הסביבה מנזקי תעשיית האופנה. תעשיית האופנה העולמית אחראית ל־10% מכלל פליטת גזי החממה בעולם, צורכת 20% מכמות המים העולמית והיא המקור המזהם השני בגודלו של מים מתוקים בעולם. כעת, הטכנולוגיה צועדת צעד קדימה – ומשנה את המצב הקיים. -מעריב און ליין

הזיהום יוצא מהאופנה: הטכנולוגיה ששומרת על הסביבה מנזקי תעשיית האופנה Read More »

כמעט כאן: הסייברטראק של מאסק מנפץ את כל ההבטחות

הגרסה החשמלית של אילון מאסק לטנדר מרגשת את מעריציו, מעוררת תמיהה בקרב מומחי הרכב ונראית מגוחכת ומיותרת לשוחרי איכות הסביבה. יום לאחר שהעניק סיור מודרך ונסיעת מבחן לראש ממשלת ישראל – האם הרכב העתידני יספק את הסחורה?.

כמעט כאן: הסייברטראק של מאסק מנפץ את כל ההבטחות Read More »

הוצגו 30 החברות שנבחרו לייצג את ישראל בביתן הישראלי בוועידת האקלים 28COP בדובאי

השתתפות החברות תאפשר להציג את היכולות הטכנולוגיות הישראליות בתחום החדשנות האקלימית ובכך לקדם שיתופי פעולה בינלאומיים, לטובת המאמץ הגלובלי מול משבר האקלים וכן לסייע לכלכלה ולייצוא הישראליים.

הוצגו 30 החברות שנבחרו לייצג את ישראל בביתן הישראלי בוועידת האקלים 28COP בדובאי Read More »

כשהבית החכם פוגש חיים ברי קיימא: LG מציגה את החזון שהופך למציאות

לחיים ברי קיימא יש הרבה מאוד היבטים ותחומים וכדי להבטיח אותם צריך לחשוב, וגם להשקיע, במחזור, בהפחתת כמות הפסולת, הקטנת זיהום האוויר וגם צמצום השימוש במשאבים יקרים. אבל כדי שזה באמת יקרה, וכדי שהמסה של הציבור תאמץ התנהגות רצויה, צריך לחשוב על הדברים הקטנים.

כשהבית החכם פוגש חיים ברי קיימא: LG מציגה את החזון שהופך למציאות Read More »

טבע מתקדמת לחשמל ירוק: תספק באתריה חשמל מאנרגיה סולארית

‘טבע’ מתחייבת לשמור על הסביבה ועוברת לחשמל ירוק. במסגרת הסכם שת”פ ארוך טווח עליו חתמה החברה, היא מתחייבת לרכוש חשמל ירוק ממתקנים סולאריים ייעודיים שתקים חברת Israel Renewables EDF הצרפתית, בכך היא עוברת לעשות שימוש בחשמל מאנרגיה סולארית נקייה בחמשת אתריה.

טבע מתקדמת לחשמל ירוק: תספק באתריה חשמל מאנרגיה סולארית Read More »

כיצד ניתן לקיים איזון בין אספקת מים לשמירה על איכות הסביבה – פודקאסט

“מצוקת המים האזורית מקשה על מדינות רבות לקיים משק מים מאוזן. ליאור גוטמן, מנהל אגף דוברות והסברה בחברת ‘מקורות’ בפודקאסט שמפרט כיצד החדשנות של חברת המים הלאומית מייצרת גשרים ושיתופי פעולה עם מדינות אחרות בכל רחבי העולם, וכיצד ניתן לקיים איזון בין אספקת מים לשמירה על איכות הסביבה”.

כיצד ניתן לקיים איזון בין אספקת מים לשמירה על איכות הסביבה – פודקאסט Read More »

עיריית הרצליה בפיילוט חדשני: פסולת הגזם תהפוך לקומפוסט

“עיריית הרצליה ממשיכה לפעול כדי לקדם קיימות ברחבי העיר, והפעם עם תוכנית חדשנית שבמסגרתה יפונה הגזם ברחבי העיר ויהפוך לכדי קומפוסט שיועבר לגינות השונות בעיר”

עיריית הרצליה בפיילוט חדשני: פסולת הגזם תהפוך לקומפוסט Read More »

בשורה למטיילים: קולקציה חדשנית של מזוודות עמידות ברות קיימא

“המותג Tumi שם לו למטרה לשמור על איכות הסביבה, ובקולקציה החדשה מהנדסי ומעצבי המותג הצליחו להפוך בקבוקי פלסטיק מעובדים לבטנה קשיחה שעשויה כולה מחומרים ממוחזרים”.

בשורה למטיילים: קולקציה חדשנית של מזוודות עמידות ברות קיימא Read More »

Click to access the login or register cheese
Scroll to Top