myHerb

דו”ח עדכני מציג; שוק צמחי המרפא צפוי להגיע ל- 426.43 מיליארד דולר עד 2028

דו”ח עדכני מציג; שוק צמחי המרפא צפוי להגיע ל- 426.43 מיליארד דולר עד 2028

דו”ח עדכני מציג; שוק צמחי המרפא צפוי להגיע ל- 426.43 מיליארד דולר עד 2028

שוק צמחי המרפא צפוי לגדול משמעותית בשנים הקרובות. הצמיחה בשוק מונעת בעיקר על ידי העלייה בשכיחותן של מחלות כרוניות, הפופולריות הגוברת של רפואה משלימה ואלטרנטיבית (CAM), והביקוש הגובר למוצרים טבעיים וברי קיימא. 

הזינוק בביקוש לצמחי מרפא (ברי קיימא בפרט), השימוש הגובר ברפואה מותאמת אישית והעלייה בהשקעות ובפיתוח מחקרים חדשים על יעילותם של צמחי המרפא. כל אלה משפיעים על שוק צמחי המרפא, אשר צובר תאוצה ומשגשג בשנים האחרונות והוא צפוי להגיע להיקף חסר תקדים של 426.43 מיליארד דולר עד לשנת 2028 (על פי דו”ח של Data Bridge Market Research). השוק צומח בשיעור צמיחה שנתי מורכב (CAGR) של 5.34% משנת 2021 ועד 2028.

על פי הדו”ח הצמיחה בשוק מונעת על ידי מספר גורמים עיקריים:

הגורמים העיקריים למגמת העלייה של שוק צמחי המרפא

  1. השכיחות ההולכת וגוברת של מחלות כרוניות כמו סרטן, מחלות לב וסוכרת.
  2. התרחבות היקף המחקר, הפיתוח וההשקעה בתחום צמחי המרפא.
  3. הפופולריות הגוברת של רפואה משלימה ואלטרנטיבית (CAMComplementary and Alternative Medicine).
  4. הביקוש הגובר לפתרונות טבעיים כגון: תרופות טבעיות, צמחי מרפא ומוצרים אורגניים.
  5. המודעות העולה והביקוש ההולך וגובר למוצרים טבעיים וברי קיימא.
שוק צמחי מרפא – מגמות ותחזית עולמית בתעשייה לשנת 2028 | מחקר שוק של Data Bridge
שוק צמחי מרפא – מגמות ותחזית עולמית בתעשייה לשנת 2028 | מחקר שוק של Data Bridge

השוק הצומח ביותר לפי איזור

צפון אמריקה: מהווה כעת את השוק המוביל ביותר לצמחי מרפא, ואחריה אירופה ואסיה-פסיפיק. צמיחת השוק בצפון אמריקה מונעת בעיקר מהסיבות הבאות: השכיחות ההולכת וגוברת של מחלות כרוניות, הפופולריות הגוברת של פרקטיקת ה- CAM (רפואה משלימה ואלטרנטיבית) ומגמת העלייה במחקר, בהשקעה ובפיתוח בתחום צמחי המרפא.

אזור אסיה-פסיפיק: צפוי להיות האיזור עם השוק הצומח ביותר בתחום צמחי המרפא, עקב הביקוש הגובר למוצרים טבעיים וברי קיימא, המחקר והפיתוח הגדלים בתחום צמחי המרפא, ובעיקר התמיכה הממשלתית הגוברת בגידול וייצור צמחי מרפא.

השחקנים המובילים והמשפיעים בשוק

הדו”ח (Data Bridge Market Research) כמו כן מספק מבט על הנוף התחרותי של השוק, כולל נתחי השוק של החברות והתאגידים המשפיעים ביותר.

השחקנים העיקריים, ביניהם תאגידים וחברות המכוסות בדו”ח שוק צמחי המרפא הם: Arizona Natural, Arkopharma, Bio Botanica, Inc., Bionorica SE, Gaia Herbs, Glanbia PLC, Herb Pharm, Herbalife International of America, Inc., Hevert, The Himalaya Drug Company, i -Health, Inc., Indfrag Biosciences, Jemopharm, Natures Aid, Nature’s Bounty, Solgar Inc., Rexall Sundown, Inc., NaturaLife Asia Co., Ltd, Nature’s Sunshine Products, Inc., Schaper & Brümmer, Naturex, Sabinsa Corporation, NutraGenesis, Indena, Euromed, Martin Bauer, Bio-Botanica, Herbal Extracts International, ו-Sun Pharma.

חברות נוספות כגון: HerbalLife, Inc., Nature’s Way, ו- Planetary Herbals, Inc גם הן משחקות תפקיד משפיע בשוק צמחי המרפא.

המדינות הכלולות בדו”ח

המדינות המכוסות בדו”ח שוק צמחי המרפא הן ארה”ב, ישראל, קנדה ומקסיקו בצפון אמריקה, גרמניה, צרפת, בריטניה, הולנד, שוויץ, בלגיה, רוסיה, איטליה, ספרד, טורקיה, סין, יפן, הודו, דרום קוריאה, סינגפור, מלזיה, אוסטרליה, תאילנד, אינדונזיה, הפיליפינים, שאר אסיה-פסיפיק (APAC), ערב הסעודית, U.A.E, דרום אפריקה, מצרים, שאר המזרח התיכון ואפריקה (MEA), ברזיל, ארגנטינה ויתר דרום אמריקה.

כיום, צפון אמריקה שולטת בשוק צמחי המרפא בגלל המחקר והפיתוח המתקדמים לרפואת צמחי המרפא, כמו כן העלייה במימון למחקרים על צמחי מרפא והעדפה גוברת לתרופות צמחיות. אסיה-פסיפיק היא השוק השני בגודלו בגלל אימוץ תרופות מסורתיות על ידי חברות תרופות, חוקרים וקובעי מדיניות.

דו”ח מחקר שווקים עדכני בשם Herbal Medicine Market הוכרז על ידי Technavio, אשר משתפת פעולה בגאווה עם חברות Fortune 500 במשך יותר מ-16 שנים.

TechNavio גם היא חברת מחקר וניתוח שווקים (Market Research Reports) גלובלית מובילה. על פי דו”ח עדכני שלה, החברה צופה ששוק רפואת הצמחים העולמי יגדל ב- 39.52 מיליארד דולר בין השנים 2021 ל- 2026, בשיעור צמיחה שנתי מורכב (CAGR) של 6.69% במהלך תקופת התחזית.

באופן כללי, שוק צמחי המרפא הוא שוק דינאמי, אשר גדל באופן מבטיח והוא צפוי להמשיך לצבור תאוצה ופופולריות בשנים הקרובות, מונע על ידי הגורמים שהוזכרו לעיל. תחום צמחי המרפא הוא מוקד שצבר עניין רב לאחרונה, השוק חווה מגמת עלייה, ועל פי הנתונים והתחזיות והוא רק ילך ויתרחב בשנים הבאות.

הגישה לדו”ח השווקים המלא של Data Bridge Market Research בנושא צמחי מרפא (Global Medicinal Herbs Market – Industry Trends and Forecast to 2028) כרוכה בתשלום, אולם ניתן ליצור קשר לקבלת תקציר אנליסטי.

הדו”ח המפורט מספק פרטים על התפתחויות חדשות אחרונות בשוק צמחי המרפא, בין השאר: תקנות סחר, ניתוח יצוא יבוא, ניתוח ייצור, אופטימיזציה של שרשרת אספקה, נתח שוק, השפעת שחקני שוק מקומיים וחיצוניים, ניתוח הזדמנויות במונחים של הכנסה, שינויים ברגולציות השוק, ניתוח צמיחת שוק אסטרטגי, נתח שוק, גידול בשוק לפי קטגוריות, נישות ודומיננטיות של יישומים, אישורי מוצרים, השקות מוצרים, חידושים טכנולוגיים בשוק ועוד.

כדי לקבל מידע נוסף על דו”ח צמחי המרפא, תוכלו לפנות ל- Data Bridge Market Research לקבלת תקציר אנליסטי מיוחד, הצוות שלהם יכול לסייע לכם לקבל החלטות מושכלות בשוק כדי להשיג צמיחה בהשקעה או בעסק שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Click to access the login or register cheese
Scroll to Top

האתר משתמש ב- Cookies כדי לשפר את חווית הגלישה שלך. יש לקרוא ולאשר את תנאי השימוש וכתב הויתור.

הע”י לחיצה על “אני מסכים” אתם מאשרים כי קראתם ואתם מסכימים לתנאי השימוש וכתב הויתור. המשך הגלישה באתר והשימוש בעוגיות מהווה את הסכמתכם. אם אינכם קראתם ואינכם מאשרים את תנאי השימוש וכתב הויתור עליכם לצאת מן האתר.

ברוכים הבאים

myHerb Newsletter

אנו ממליצים לכם להצטרף לניוזלטר שלנו, לקבלת עדכונים חמים ובלעדיים היישר לתיבת האימייל שלכם.

*אנחנו מתנגדים לספאם.
*באפשרותכם לבטל את ההרשמה בכל עת.